Skip to main content

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin Seyahat Yönetimi Çözümü

Travel Solutions for Small Businesses
Travel Solutions for Small Businesses

Küçük ve orta ölçekli işletme seyahat çözümleri

İşiniz sizi dünyanın neresine götürürse götürsün, seyahat yönetimini basitleştiriyoruz.

Light-grey-mobility

Ölçeklenebilir seyahat yönetimi programıyla işletmenizi geliştirin

Yüz yüze iş seyahatleri, özellikle ekibinizin zaman ve para açısından kazançlı çıkmasını sağlayacak kullanışlı bir seyahat yönetimi programıyla işletmenizin büyümesine yardımcı olur. Misafirlerinizi, şirket içi politikalarınızı ve harcamalarınızı haftanın 7 günü, günün 24 saati destek sunan kullanımı kolay bir platformda yönetin.

İstediğiniz zaman istediğiniz yerde iş seyahatine çıkan çalışanlarınızla ilgileniliyor

Küçük şirketler, başarılı iş seyahatlerinin kendilerini güvende hisseden çalışanlarla başladığını bilir. Seyahate çıkan çalışanları güvende hissettirmenin bir yolu da en çok ihtiyaç duydukları anda onları bulmanızı ve desteklemenizi sağlayan Misafir Takibi'ni kullanmaktır.

İş seyahatine çıkan çalışanlarınızın yanıtlara ihtiyacı olduğunda, seyahat uzmanlarımız onların dilinden konuşur. 30'dan fazla dili akıcı şekilde konuşabilen danışmanlarla hizmet veririz. İnternette ve mobil uygulamada kullanışlı kendi kendine yardım seçenekleri de sunulur.&

Seyahat risk yönetimi çözümleri

Company’s Travel Program Delivers The Best Travel Experience

Seyahat bütçenizi en iyi şekilde kullanın

Maliyet tasarrufları için fırsatlar bulun ve kâr-zarar dengenizi daha iyi hâle getirin. Kullanıma hazır kontrol panelleriyle seyahat bütçenizi yönetin, Egencia Tercihli Fiyatları ile kazanç sağlayın, kullanılmamış havayolu kredilerini takip edin ve seyahat harcamalarınızı görün.

Kurulumu, kullanımı ve yönetimi kolay

İş seyahati çözümlerinizi bir haftada kullanmaya başlamanız için kolay bir uygulama sunuyoruz.

Kurumsal seyahat rezervasyonu ve yönetiminizi merkezi hâle getirin. İster online ister offline ister mobil uygulamada olun, zaman kazanabilir ve tüm seyahat rezervasyonu seçeneklerinize ve bilgilerinize ihtiyacınız olduğu anda erişebilirsiniz.

Mobil uygulamamız, misafirlerin hareket hâlindeyken iş seyahatleri için rezervasyon yapmasını sağlar ve seyahat yöneticileri son dakika seyahat planlarını kolayca onaylayabilir. Kurumsal seyahat politikanızda anlık düzenlemeler yapın. Politikaya uygun seçenekler ve tercih ettiğiniz tedarikçiler, misafirlerin doğru seçimi yapmasına yardımcı olmak için belirgin şekilde gösterilir.

Hızlı ve etkili uygulama

Travel Manager Sets Up Company Travel Policy

İyi şirketler fark yaratır. Dünyanın en büyük şirketlerinin istedikleri yere ulaşmalarına nasıl yardımcı olduğumuzu öğrenin.

Bir demo isteyin ve Egencia seyahat yönetimi çözümlerinin sizin için neler yapabileceğini görün.

Zaten bir müşteri misiniz? Egencia müşteri hizmetleriyle iletişim kurun.