Skip to main content

Kurumsal Seyahat ve İş Seyahati Yönetimi Danışmanlık Çözümleri

Travel Management Consulting Solutions Hero Banner
Travel Management Consulting Solutions Hero Banner

İşletmenize uygun uzman tavsiyeleri

İş seyahati danışmanlarımız zor soruları sizin yerinize yanıtlayabilir.

Travel Management Consulting

İş seyahati programınızın performans analizini yapma

Amex GBT Egencia (Egencia™), sağlam bir iş seyahati stratejisi oluşturmanıza, kurumsal seyahat programlarınız için mümkün olan en iyi kararları almanıza ve kuruluşunuzun seyahat deneyimini geliştirmenize yardımcı olacak iş seyahati danışmanlığı hizmetleri sunar. Size pazarın durumunu gösteren veriye dayalı analizler ve tavsiyeler sunarak seyahat programınızın verimliliğini ölçmenize, programınızı daha sürdürülebilir hâle getirmenize, bir seyahat politikası oluşturmanıza veya mevcut politikanızı güncellemenize, kendinize özel raporlar hazırlamanıza ve seyahat tedarikçilerinizin kaynak sunma ve teklif süreçlerini yönetmenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca Egencia’nın kurumsal seyahat yönetimi çözümünü de bir hafta içerisinde uygulayabiliyoruz.

İş seyahati programınızın performansını net olarak görün.

Sektördeki en iyi uygulamaları ve uzmanlığımızı kullanarak, seyahat programı verilerinizi şirketinizin karşılaştığı kendine has zorluklara yönelik olarak görselleştirip size sunabiliyoruz. Bu sayede; kazanç sağlayabileceğiniz alanları, mevzuata uygunluk ile ilgili yapabileceklerinizi ve misafirlerinizin memnuniyet düzeyini nasıl yükselteceğinizi net bir şekilde görebileceksiniz. 

İş seyahati programınızı değerlendirmeye yönelik ipuçları

Black background promo blade

Teklif isteği planlamayı kolaylaştırın; ücretsiz şablonu kullanın

İşletmelerin teklif istekleriyle ilgili yaklaşımı değişti. Seyahat verileri ve raporlama, teklif isteği sürecini hiç olmadığı kadar kolay ve basit hâle getirdi. İş hedefleriniz için en önemli olan şeylere nasıl odaklanabileceğinizi öğrenin.

Finansal kazanç sağlama

Seyahat sektöründe uzman danışmanlarımızın bilgilerini tedarikçi ilişkilerinizi yönetmek için kullanın.

Kuruluşunuzun anlaşmalı fiyatlar ve otel özellikleri elde etmesi veya elde ettiklerini iyileştirmesi için ne yapması gerektiğini biliyoruz. Mevcut tedarikçilerinize yaptığınız seyahat harcamalarından mümkün olan en yüksek düzeyde fayda sağlamanıza, yeni tedarikçiler bulmanıza ve teklifleri yönetmenize yardımcı olabiliriz.

İş seyahatlerinizi optimize etme

Verilerden edinilen içgörüleri ve sektöre ilişkin en iyi uygulamaları kullanarak, size seyahat programınızın yatırım getirisini (ROI) en üst düzeye taşıyacak öneriler sunabilir ve mümkün olan tüm kazanç fırsatlarını açığa çıkarmanıza yardımcı olabiliriz.

Ayrıca programınızdaki sürdürülebilirlik düzeyinin hedeflerinize ne kadar uygun olduğunu değerlendirmek için bir tanılama çalışması yürütebilir ve sizi bu hedeflere ulaştıracak bir eylem planı tasarlayabiliriz.

Bunların yanı sıra seyahat politikanızı da gözden geçirecek ve mevzuata uygunluğu artırmak veya sızıntıyı azaltmak gibi kendiniz için belirlediğiniz önemli hedeflere ya da müşterilerimizin her gün ulaşmalarına yardımcı olduğumuz birçok farklı seyahat programı hedefine ulaşmanızı sağlamaya yönelik çözümler tavsiye edeceğiz.

Travel Culture
Light-grey-mobility

Ücretsiz indirin: Seyahat programınızı yeniden şekillendirme

2020, dünyanın iş yapma şeklini değiştirdi. İş seyahati dünyasını da değiştirdi. Egencia ile ortak bir çalışma yürüten BTN Group, şirketlerin seyahat yönetimi kuruluşu tarafından yönetilen seyahat hakkında bugün ve gelecek için neler düşündüğünü aydınlatmak amacıyla seyahat yöneticileri ve üst düzey taraflarla bir anket yaptı.

İş seyahati trendleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için iş raporunu okuyun.

Egencia Travel Academy

Egencia Seyahat Akademisi, seyahat yöneticilerinin havayolu şirketi verim yönetimi, global dağıtım sistemi (GDS) ve diğer birçok konuda bilgi edinmesine yardımcı olan bilgilendirici videolar sunuyor. Karmaşık ve çok yönlü bir sektörün nasıl çalıştığını anlamak için gereken bilgileri sağlıyoruz.

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz?
İş seyahati uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin.