Skip to main content

Lojistik Seyahatleri Akıllı Çözümlerle Baştan Yaratıyoruz

Aerial view of cargo ship in transit
Aerial view of cargo ship in transit

Taşımacılık ve lojistik şirketleri Egencia ile seyahat ediyor

Amex GBT Egencia (EgenciaTM) taşımacılık ve lojistik sektöründe başarısı kanıtlanmış ve güvenilir 
bir kurumsal seyahat çözümüdür.

Neden Egencia?

İşiniz sizi dünyanın neresine götürürse götürsün, seyahat yönetim sürecinizi basitleştiriyoruz.

2M+

İş seyahatine çıkan misafir sayısı

440+

Lojistik ve taşımacılık sektöründeki müşteri sayısı

10M Amerikan Doları

Nisan 2022’den bu yana sağlanan tasarruf

%95

müşteri memnuniyeti

Sektörünüzde karşılaştığınız zorlukların farkındayız

Seyahat açısından, taşımacılık ve lojistik hizmetleri sektöründe yaşanan en önemli üç zorluğa ve Egencia'nın bu zorlukların üstesinden nasıl geldiğine göz atın:

A post express worker checking on shipment on tablet

Çözüm: Ödemeleri kolaylaştıran, takip ve yönetim sürecini kolaylaştıran sanal kartlar sayesinde şirketinizin zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Çözüm: Egencia mobil uygulamasıyla, personelinizin ihtiyaç duyduğu anda rezervasyon yapabileceği otellere ve 7/24 desteğe erişim sağlayın.

Çözüm: Egencia Seyahat Yöneticisi Grupları aracılığıyla sürücüleri hizmet sağlayıcılarla hızlı bir şekilde eşleştirin.

GBT-Additional-Pattern-blue

Seyahat programınızı güncellemeye hazır mısınız?

Egencia’nın, nakliye ve lojistik sektörüne özgü zorlukların nasıl üstesinden geldiğini keşfedin

Seyahat politikası uyumluluğunu artırın

Air Methods gibi acil tıbbi hava taşımacılığı yapan şirketlerinde kurumsal seyahatler asla bitmez. Şirketin politika uyumluluğunu nasıl elde ettiğini ve başarılı olmak için raporlama ve istatistiklerin neden gerekli olduğunu öğrenin.

Çalışmayı Okuyun

Lojistik sektörü neden Egencia’yı tercih etmeye devam ediyor

Tedarik zincirindeki düzensizliklerin, eksikliklerin ve karmaşıklıkların yaşandığı bu çağda, sektörünüzdeki şirketlerin seyahat harcamalarını yönetmek için akıllı stratejilere ihtiyacı var. Kurumsal seyahatlerde dijital dönüşümünün seyahat, ulaşım, kargo ve lojistik şirketlerine sunabileceği faydaların bazılarını burada bulabilirsiniz.

Sunulan tüm bilgiler, 2023 Amex GBT Egencia dahili raporlamasından alınmıştır.

Mid 30s Asian Chinese Female Truck Driver preparing to leave on road trip

Smart Mix adlı aracımız, seyahat rezervasyonu sürecini otomatikleştirmek için yeni teknolojiden yararlanıyor. Ortalama olarak uçuş rezervasyonu yapmak 4 dakikadan az; otel, araba ve tren rezervasyonu yapmak ise 5 dakikadan az sürer. Makine öğrenimi aracı, şirketinizin tercih ettiği sağlayıcılara, misafirlerin tercihlerine, geçmiş rezervasyonlara ve şirketinize özgü seyahat politikasına göre size farklı seyahat seçenekleri sunar. Bu da, taşımacılık şirketinizin genel olarak zamandan ve paradan tasarruf etmesi anlamına gelir.

Düzenlemelerin sürekli değiştiği ve birçok ilgili tarafın var olduğu bir ortamda, düzenlemelere uyum sağlamak büyük önem taşır. Egencia'nın sunduğu anlaşılması ve kullanılması kolay rezervasyon deneyimi, müşterilerimizin dünya çapında %95'lik bir online benimsenme oranına ulaşmasını sağlar. Kurumsal seyahat programının yüksek benimsenme oranına sahip olması, güvenlik, gizlilik, yasal yükümlülük ve uyumluluğu daha iyi takip edebileceğiniz anlamına gelir.

Kârlılığı devam ettirmek açısından, seyahat harcamalarını izlemek büyük önem taşır. Egencia, fiyatların düşmesi durumunda bir uçak bileti veya otel odasını yeniden rezerve eden, otomatik tasarruf teknolojisi sunar. Buna ek olarak, misafirler Egencia Preferred Rates ile 186 ülkedeki yaklaşık 45.000 otel arasından, kurumsal seyahat edenler için özel olarak tasarlanmış avantajlı fiyatlara rezervasyon yapabilirler.

Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir ürüne ilişkin (uçak bileti, demiryolu, otel ve araç kiralama) hızlı raporlama sayesinde, rezervasyondan sonraki bir saat içinde içgörülere erişebilirsiniz. Tüm verilerinizin merkezi bir kaynakta toplanması sayesinde, operasyon verimliliğinin keyfini çıkarın, seyahat harcamalarını takip edin, maliyet tasarruflarını görüntüleyin ve program performansını en üst düzeye çıkarma fırsatlarını belirleyin.

Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren farklı büyüklükteki işletmeler, kullanımı kolay platformumuz ve olumlu müşteri deneyimi taahhüdümüz nedeniyle bize her zaman %95 veya daha yüksek bir müşteri memnuniyeti puanı vermektedir.

Lojistik sektöründe sürdürülebilirliği benimseyen uygulamalara ve ölçümlere yer veren liderlerin sayısı giderek artıyor. Sizin şirketinizin iş seyahati programı için de aynı şey söz konusu olmalıdır. Egencia ile hava yolu, otel ve demir yolu seyahatlerinin CO₂ emisyon miktarlarını takip edebilirsiniz. Misafirler herhangi bir rotada karbon açısından en verimli uçuş seçeneğini görebilir.

Uygulama uzmanlarımız, seyahat programınızı online olarak yönetmenize olanak tanıyacak tüm özelliklere erişmenizi sağlayacaktır. Egencia sitenizi eksiksiz bir şekilde yönetebilmeniz için adınızı ve e-posta adresinizi içeren bir yönetici profiline sahip olacaksınız.