Skip to main content

Kolay İş Seyahati Politikası ve Seyahat Uygunluğu

Travel-Management_Full-Hero1
Travel-Management_Hero_Mobile1

Seyahat politikanızla uyumlu hareket edin

Kullanımı kolay seyahat politikası yönetim araçlarının desteğiyle akıllı kararlar alın ve kazançlı çıkın

Kullanımı kolay, hızlı ve esnek

Egencia, iş seyahati politikanız ve onay süreciniz için her zaman geçerli olacak kullanımı kolay bir platformla iş seyahatine çıkanların politikaya uygun rezervasyonlar yapmasını kolaylaştırır.

İş seyahati politikanız seyahat yönetimi çözümünüze dahil edildiğinde, iş seyahatindeki misafirler nasıl rezervasyon yapmayı tercih ederlerse etsinler profillerine uygun seçeneklere yönlendirilir.

  • Seyahat eden kişileri nerede olurlarsa olsun her cihazda ve her seferinde politikaya uygun rezervasyonlar yapmaları için yönlendirin.
  • Acil mesajlaşma, kırmızı bayraklar, tercih edilen ve sözleşmeli fiyatlar gibi özelleştirilebilir görsel işaretler.
  • Seyahat politikası ve onayını yüksek riskli seyahat noktalarına kolayca uygun hâle getirin. İş seyahatindeki kişilerinizin ve seyahat programınızın performansını en üst düzeyde tutmak için, misafirlerinizin rezervasyon deneyimine hemen yansıtılan değişiklikler ve revizyonları kullanıma sunarak hızla optimizasyon yapın.

Umpqua Bank'ın Egencia ile maliyet ve politikalarını nasıl yönettiğini izleyin

Travel Policy Visual Guilt On Hotel Shopping
Light-grey-mobility

Gerçek zamanlı, dinamik kazançlar

Otel rezervasyonu başına ortalama $20 kazanç. Otel fiyatı limitleriyle zamandan ve para açısından kazançlı çıkın.

Trip Approval Request Email On Mobile App

Uyumluluk ve esneklik

Her işletme diğerlerinden farklı özelliklere sahiptir. İşte bu yüzden Egencia, müşterilerin politika ve onay iş akışlarını iş ihtiyaçlarınıza uygun şekilde istedikleri kadar yapılandırmasını kolaylaştırıyor.

Seyahat uygunluğu için ilk adım, esnek ve uyarlanabilir bir platform kullanarak tüm misafirlerin ve kuruluşunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir seyahat politikasına sahip olmaktır.

  • Sınırsız sayıda seyahat politikası grubu oluşturun. Sık seyahat eden iş misafirleri, geçici misafirler, yöneticiler, misafirler ve aradaki herkes için ayrı politika gereksinimleri belirleyin.
  • Bölüm müdüründen çok seviyeli onay iş akışlarının her aşamasına kapsamlı seyahat onayı özelliklerinden yararlanın.
  • Onay makamlarının bilinçli kararlar alabilmesi için ihtiyaç duydukları bilgileri önceden sağlayın.

Nasdaq’ın 6 ayda nasıl 500 bin dolar tasarruf ettiğini öğrenin

Light-grey-mobility

En son seyahat politikası verileri

Kazanç sağlamak, riski yönetmek ve uygunluk elde etmek için seyahat politikanızda doğru dengeyi bulun.

Seyahat kazançları elde edin ve trendleri eksiksiz şekilde izleyin

İş seyahatindeki kişileriniz rezervasyonun kolaylaşmasından memnun olurken, siz de seyahat için daha fazla uygunluk sayesinde daha fazla kazanç elde edersiniz.

Egencia, sızıntıyı yönetmek, çalışan rezervasyon davranışları hakkında görünürlük elde etmek ve politikaları değişen trendlere göre düzenlemek için ihtiyaç duydukları araçları şirketlere sağlar.

Seyahat rezervasyonları ve politika yönetimi için merkezi tek bir platform olması sayesinde, seyahat yönetimi programınızın tam etkisini görebilir ve olumlu bir fark yaratan iş seyahati politikası oluşturabilirsiniz.

  • Çalışan rezervasyon davranışlarını takip ve analiz ederek uygunluğu iyileştirme fırsatlarını belirleyin. Seyahat eden kişileriniz bir seyahat yönetim şirketi (TMC) aracılığıyla kolayca rezervasyon yapabiliyorsa ve bu şirket güçlü bir raporlama sistemi de sunuyorsa seyahat harcamalarınızı tam olarak görebilir ve optimizasyona uygun alanları hiç zorlanmadan tespit edebilirsiniz.
  • Seyahat rezervasyonu yöntemi ne olursa olsun her seyahat türünde seyahat uygunluğunu tam olarak gösteren raporlara anında ulaşın. Egencia Analytics Studio'da yer alan bir bakışta kontrol panelleri ve ayrıntılı incelemeler uyumluluk, tasarruf ve seyahat politikası eğilimlerini izler.
  • Seyahat politikasını ve onay kriterlerini her bir misafir düzeyinde özelleştirme yeteneği ile benzersiz koşulları hesaba katın. Tüm rezervasyon kanallarında politika ve onay iş akışlarını anında ayarlayın.

Coca-Cola Consolidated'ın iş seyahati programını nasıl modernleştirdiğini okuyun

Analytics Studio Travel Policy Reporting Dashboard

Bir demo isteyin ve Egencia seyahat yönetimi çözümlerinin sizin için neler yapabileceğini görün.

Zaten müşterimiz misiniz? Egencia müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.