Skip to main content
Travel-Management_Full-Hero1
Travel-Management_Hero_Mobile1

İş seyahati politikanıza uyumlu kalın

Kullanımı kolay platformumuz sayesinde seyahatlerin uygun olmasını sağlamak çok kolay.

Travelers Safety Checklist

Seyahatlerin uygun olmasını sağlamak kolaylaştı

İş seyahati politikanızın tutarlı bir şekilde uygulanmasını sağlayan kullanımı kolay bir platforma sahip olduklarında iş seyahatindeki kişiler için politikaya uygun rezervasyonlar yapmak çok daha kolay.

 • Her kanaldaki her rezervasyon, kuruluşunuzun seyahat politikasına tabi olacaktır.
 • Seyahat eden kişileri nerede olurlarsa olsun her cihazda ve her seferinde politikaya uygun rezervasyonlar yapmaları için yönlendirin.
 • Tüm rezervasyon araçlarıyla iş seyahati politika bilgilerini anında güncelleyin.

Kazançları keşfedip seyahat eden kişileri mutlu etme

İş seyahati politikanız seyahat yönetimi çözümünüze dahil edildiğinde, iş seyahatindeki misafirler nasıl rezervasyon yapmayı tercih ederlerse etsinler profillerine uygun seçeneklere yönlendirilir.

İş seyahatindeki kişileriniz rezervasyonun kolaylaşmasından memnun olurken, siz de seyahat için daha fazla uygunluk sayesinde daha fazla kazanç elde edersiniz.

 • Kazançları keşfedin. Seyahat eden kişileriniz bir seyahat yönetim şirketi (TMC) aracılığıyla kolayca rezervasyon yapabiliyorsa ve bu şirket güçlü bir raporlama sistemi de sunuyorsa seyahat harcamalarınızı tam olarak görebilir ve optimizasyona uygun alanları hiç zorlanmadan tespit edebilirsiniz.
 • Seyahat eden herkes için kişiselleştirilir. İş seyahatindeki kişilerinizi rollerine göre farklı gruplara ayırın ve ihtiyaçlarına uygun kişiselleştirilmiş seyahat politikaları oluşturarak onları politikaya uygun rezervasyon yapmaya teşvik edin.
Business-Travel-Policy-Compliance-Savings
%82’si her zaman
İş seyahatindeki misafirlerin
politikaya uygun rezervasyon yapar
Business-travel-policy-compliance-adding-value

Kurumsal seyahatlerinize değer ekleyin

Kuruluşunuz farklı bireylerden oluşuyor, seyahat yönetim şirketiniz de onlara buna uygun şekilde davranmalıdır. Kurumsal seyahat yönetimini nasıl stratejik bir yatırım olarak ele alabileceğinizi ve iş seyahatindeki misafirleri memnun ederken işletmeye nasıl değer katabileceğinizi öğrenin.

Seyahat uygunluğu için ilk adım, özel bir müşteri hizmetleri personeli tarafından desteklenen esnek ve uyarlanabilir bir platform kullanarak tüm misafirlerin ve kuruluşunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir seyahat politikasına sahip olmaktır.

 • Ömrü yolda geçenler, ara sıra seyahat edenler, yöneticiler ve geri kalan herkese yönelik ayrı politika gereksinimleri tanımlayabilmek için çeşitli misafir grupları oluşturun.
 • Seyahat politikası ölçütlerini her bir misafir düzeyinde özelleştirme olanağı sayesinde istisnaları ele alın.
 • İş seyahatindeki kişilerinizin ve seyahat programınızın performansını en üst düzeyde tutmak için, misafirlerinizin rezervasyon deneyimine hemen yansıtılan değişiklikler ve revizyonları kullanıma sunarak hızla optimizasyon yapın.

Bilgi ve kazanç elde edin

Seyahat rezervasyonları ve politika yönetimi için merkezi tek bir platform olması sayesinde, seyahat yönetimi programınızın tam etkisini görebilir ve olumlu bir fark yaratan iş seyahati politikası oluşturabilirsiniz.

 • Seyahat rezervasyonu yöntemi ne olursa olsun her seyahat türünde seyahat uygunluğunu tam olarak gösteren raporlara anında ulaşın.
 • Veri bilimini bize bırakın. Tüm politika ölçütlerinizin ve rezervasyonlarınızın birleşik tek bir platformda toplanmasıyla veriler üzerinde manuel hesaplama yapma gereğini ortadan kaldırın.
 • Kuruluşunuzda iş seyahatindeki misafirlerin sık görülen davranışlarını takip ederek kazanç fırsatlarını belirleyin.
Business-Travel-Policy-Compliance-Insights-Savings

Seyahat programınızı bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız?
Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.