Skip to main content
Egencia Mobile App Hero
Egencia Mobile App Hero

Kolaylaştırılmış seyahat yönetimi

Egencia mobil uygulaması: Zirveye tırmanma özgürlüğü sunan seyahat uygulaması.

Egencia'nın Uygulama İçi Seyahat Rehberi

Mobil uygulamamız, hem size hem de misafirlerinize seyahat programınızla ilgili en güncel bilgilere sahip olma ve sürekli değişen bu seyahat ortamında değişikliklerle başa çıkma fırsatı sunan en iyi yöntemdir.

Her ihtiyaç için tek bir seyahat yönetimi uygulaması

Parmak uçlarınızdan erişim.

Egencia mobil uygulaması; iş seyahatindeki misafirlerin, seyahat düzenleyicilerinin, onaylayanların ve kurumsal seyahat yöneticilerinin tüm bilgilere kolayca erişmesini sağlar. Güçlü seyahat uygulaması; iş seyahatlerinin rezervasyonunda, yönetiminde ve görüntülenmesinde sunulan verimliliği ve esnekliği de avucunuzun içine taşır.

  • Tüm ihtiyaçlarınız tek bir uygulamada karşılanıyor. Seyahat programınıza ve makbuzlarınıza erişin, bir öğeyi iptal edin veya değiştirin, yardım alın ve daha fazlasını yapın.
  • Kişiselleştirilmiş arama, kolay filtreleme ve açıkça gösterilen otel özellikleriyle en harika seçenek için rezervasyon yapın.
  • Dilediğiniz şehirde gezinin. Kara ulaşımı seçeneklerini karşılaştırarak gideceğiniz yer için en uygun rotayı belirleyin.
  • Özel ayrıcalıklar. Seyahat uygulaması kullanıcıları için sunulan özel otel fiyatlarıyla daha uygun bir fiyat karşılığında daha iyi bir değer elde edin.
  • İş harcamalarını izleme özelliği daha kolay hâle geldi. Mobil gider raporlama ve makbuz yönetimi ile ödemeleri görüntüleyin ve basitleştirin.
One travel management app
Keeping business trip planning on track

İş seyahati planlamasının yolunda gitmesini sağlama

Sürecin tamamında iş seyahatindekilerin yanındayız. Bu kişiler, kullanımı kolay arayüzümüz üzerinden tren, otomobil, uçuş ve otel rezervasyonu yapabilirler. Rezervasyonun da ötesinde, seyahat programlarıyla sürekli bağlantıda olmalarını sağladığımız için ne zaman ve nereye gideceklerini hep bilirler ve böylece güvenle seyahat ederler. Android Wear ve Apple Watch ile de kullanılabilir.

Seyahat yönetimi uygulamamız, özel otel fiyatları ve kara ulaşımı seçenekleri gibi mobil cihazlara özel faydalar da sunuyor. Rezervasyon yaparken kaldığınız yerden devam etmeniz de mümkündür.

İş seyahatindeki kişilerinize yardımcı olmak bizim görevimizdir. Uygulamanın özel Yardım tuşu ile yardım almak için tek bir dokunuş yeterlidir. Seyahat eden kişileriniz, müşteri hizmetleri ekibimize her yerden kolayca ulaşabilir.

Kriz durumlarında her saniye önemlidir. Misafir Takibi hizmetimiz uygulamaya entegredir. Böylece, iş seyahatindeki kişileri gerçek zamanlı olarak arayıp bulabilirsiniz. Bir şehirde veya zaman aralığında arama yapabilir ve seyahat eden kişilerinizin hepsini etkileşimli bir harita üzerinde ya da liste şeklinde görüntüleyebilirsiniz.

Hızlı ve kolay seyahat onayları

Hiç zaman kaybetmeyin. İş arkadaşlarının seyahatlerini onaylamakla sorumlu kişilerin kendileri de çoğu zaman yoldadır. Son derece hızlı onay süreci sayesinde artık envanter kaybı veya fiyat artışı gibi durumlardan kaçınabilirsiniz.

Seyahatleri aksatan faktörlerin size finansal açıdan zarar vermemesini sağlıyoruz. İş seyahati yönetimi uygulamasında birkaç dokunuşla istekleri onaylayabilir veya reddedebilir ya da seyahat geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamanın gücünden yararlanın. Düzenleyiciler, ofis dışında olsalar bile seyahat eden kişileri kolayca destekleyebilir. Seyahat eden kişilerin tüm seyahatlerini görüntüleyebilir ve rezervasyonları doğrudan mobil cihazlarından değiştirebilirler.

Düzenleyicilerin iş seyahatindeki kişileri araması, bu kişilerin iş seyahatlerini görüntülemesi ve rezervasyonlarında değişiklik yapması da kolaydır.

Quick and easy trip approvals

Egencia mobil uygulaması

Egencia mobil uygulaması; iş seyahatindeki misafirler, seyahat düzenleyicileri, onaylayanlar ve kurumsal seyahat yöneticilerinin iş seyahatleri planlayıp rezervasyonları yönetmesini ve görüntülemesini kolaylaştırır.

Seyahat boyunca bağlantıda kalın ve yalnızca Egencia akıllı telefon uygulamasında sunulan özel ayrıcalıklardan yararlanın.

Egencia mobile app

Ready to take your travel programme to the next level?
Contact us to learn more.