Skip to main content
Corporate Travel Savings
Corporate Travel Savings Mobile

Her zaman kazançlı çıkarak seyahat harcamalarınızı
optimize edin

İster yeni faaliyete geçmiş küçük bir şirket ister küresel bir işletme olun, yaptığınız tüm iş seyahati rezervasyonlarındaki maliyetlerde kazançlı çıkmanıza yardımcı olabiliriz.

Zaman ve para kazanmanızı sağlayacak iş seyahati özellikleri

Otel ve Uçak için Egencia İndirim Bulucu, rezervasyonunuzu yaptıktan sonra bile size en iyi seyahat kazançlarını ve tekliflerini sunar. Fiyatlar düştüğünde bilet ve konaklama rezervasyonları otomatik olarak yenilenir.

Egencia Smart Mix, iş seyahati rezervasyonlarının hızlı ve kolay bir deneyimle gerçekleştirilmesini sağlamak için makine ile öğrenme teknolojisinden faydalanır. Zamandan ve paradan tasarruf etmeyi sağlayacak daha iyi sonuçlar sunmak üzere, şirket seyahat politikası ile birlikte misafirlerin tercihleri ve daha önceki işlemleri de dikkate alınır.

Kurumsal seyahat kazançlarınızı artıracak küresel satın alım gücü

Expedia Group kapsamında, kazancınızı artırmak için tedarik ortaklarımızla 107 milyar dolarlık bir küresel iş seyahati satın alım gücünden yararlanıyoruz.

Seyahat kazançları bunlarla bitmiyor. 40 havayolu şirketinde, 35.000 oteldeki Egencia Tercihli Fiyatlarda ve geniş oto kiralama ağımızda özel fiyatlar sunuyoruz.

Kapsamlı bir hava ve demiryolu şirketinin iş seyahati kazançlarını nasıl artırdığını öğrenin

 

EG-Logos
Benchmarking-dashboard

Kurumsal seyahat programınızda daha fazla kazanç sağlayacağınız veriler

 

Egencia Analytics Studio, seyahat harcamaları, misafirlerin benimsenmesi ve seyahat politikası uyumluluğuna yönelik raporlara erişim olanağı sunar.

Bu eyleme dönüştürülebilir pazar verileri, karar alma sürecinizi destekler ve seyahat harcamalarınızın tümünü kontrol etmenizi sağlar. Anlaşmalı indirimlerden ne kadar faydalandığınızı ve hangi noktalarda kazançları kaçırdığınızı öğrenin.

Performans analizi kontrol paneli, iş seyahati maliyetlerine yönelik potansiyel kazanç fırsatlarını belirlemeniz için seyahat programınızı rakiplerinizle karşılaştırmanıza olanak tanır.

Egencia Analytics Studio'nun nasıl çalıştığını görün

 

Her adımda sizinle birlikteyiz

Egencia, kurumsal seyahat rezervasyonlarının hızlı ve kolay olmasını sağlar. Seyahat yöneticileri; tercih edilen otelleri vurgulamak, seyahat politikalarını kolayca oluşturup ayarlamak veya fiyat sınırları uygulayıp gelişmiş satın alma gereksinimlerini hayata geçirmek için seyahat seçeneklerini özelleştirebilir. Tüm bu olanaklar, iş seyahati maliyetlerini azaltır.

İş seyahati yapacak misafirlere mobil uygulama veya telefon üzerinden kolayca online rezervasyon yapma olanağı sunarak çalışanlarınızın üretkenliğini artırmaya yardımcı oluyoruz.

Self servis iş seyahati ile kazanç sağlayın

 

2020-IDC-MarketSpace-blog-image
Light-grey-mobility

Umpqua Bank, iş seyahati yatırım getirilerini artırdı

“İşte Egencia'nın en güzel yanı: Ücret yapısı düşüktür ve kullanılmayan bilet yönetiminde yaptıklarımızın karşılığını fazlasıyla almamızı sağlıyor. Bu da muhteşem bir şey. Üstelik hepsinden de önemlisi, insanların kullanmak istediği bir aracınız oluyor.”

JJ Giachetti
Kurumsal seyahat yöneticisi
Umpqua Bank

Umpqua Bank örnek durum çalışmasını inceleyin

Savings-checklist

İş seyahati kazançları için temel kontrol listeniz

COVID-19 sonrasında misafirlerinizi tekrar yola çıkmak üzere hazırlarken şirketinizin hak ettiği kazançlara ulaştığından emin olun.

Demo isteyin

Tüm iş seyahati maliyetlerinizi nasıl azaltabileceğinizi öğrenin

Zaten müşterimiz misiniz? Egencia müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.