Skip to main content

Kurumsal Seyahat Kazançları, İş Seyahat Maliyetlerinde Ekonomik Olarak Kazançlı Çıkın

Corporate Travel Savings
Corporate Travel Savings Mobile

Her zaman kazançlı çıkarak seyahat harcamalarınızı
optimize edin

İster yeni faaliyete geçmiş küçük bir şirket ister küresel bir işletme olun, yaptığınız tüm iş seyahati rezervasyonlarındaki maliyetlerde kazançlı çıkmanıza yardımcı olabiliriz.

Zaman ve para kazanmanızı sağlayacak iş seyahati özellikleri

Otel ve Uçak için Egencia İndirim Bulucu, rezervasyonunuzu yaptıktan sonra bile size en iyi seyahat kazançlarını ve tekliflerini sunar. Fiyatlar düştüğünde bilet ve konaklama rezervasyonları otomatik olarak yenilenir.

Egencia Smart Mix, iş seyahati rezervasyonlarının hızlı ve kolay bir deneyimle gerçekleştirilmesini sağlamak için makine ile öğrenme teknolojisinden faydalanır. Zamandan ve paradan tasarruf etmeyi sağlayacak daha iyi sonuçlar sunmak üzere, şirket seyahat politikası ile birlikte misafirlerin tercihleri ve daha önceki işlemleri de dikkate alınır.

Her adımda sizinle birlikteyiz

Egencia, kurumsal seyahat rezervasyonlarının hızlı ve kolay olmasını sağlar. Seyahat yöneticileri; tercih edilen otelleri vurgulamak, seyahat politikalarını kolayca oluşturup ayarlamak veya fiyat sınırları uygulayıp gelişmiş satın alma gereksinimlerini hayata geçirmek için seyahat seçeneklerini özelleştirebilir. Tüm bu olanaklar, iş seyahati maliyetlerini azaltır.

İş seyahati yapacak misafirlere mobil uygulama veya telefon üzerinden kolayca online rezervasyon yapma olanağı sunarak çalışanlarınızın üretkenliğini artırmaya yardımcı oluyoruz.

Self servis iş seyahati ile kazanç sağlayın

 

2020-IDC-MarketSpace-blog-image
Benchmarking-dashboard

Kurumsal seyahat programınızda daha fazla kazanç sağlamanızı mümkün kılacak veriler

Egencia Analytics Studio, seyahat harcamaları, misafirler tarafından benimsenme ve seyahat politikası uyumluluğuna yönelik raporlara erişim imkânı sunar.

Bu eyleme dönüştürülebilir pazar verileri, seyahat harcamalarınızın tam görünürlüğünü sağlayarak karar verme sürecini güçlendirir. Anlaşmalı indirimlerden ne kadar faydalandığınızı ve hangi noktalarda kazançları kaçırdığınızı öğrenin.

Performans analizi kontrol paneli, iş seyahati maliyetlerinden elde edebileceğiniz potansiyel kazançları belirlemek amacıyla kendi seyahat programınızı rakiplerinizinkiyle karşılaştırmanıza olanak tanır.

Egencia Analytics Studio'yu iş başında görün

Dark background image

Umpqua Bank, iş seyahati yatırım getirilerini artırdı

“İşte Egencia'nın en güzel yanı: Ücret yapısı düşüktür ve kullanılmayan bilet yönetiminde yaptıklarımızın karşılığını fazlasıyla almamızı sağlıyor. Bu da muhteşem bir şey. Üstelik hepsinden de önemlisi, insanların kullanmak istediği bir aracınız oluyor.”

JJ Giachetti
Kurumsal seyahat yöneticisi
Umpqua Bank

Egencia Savings Graphic Piggy Bank

İş seyahati kazançları için temel kontrol listeniz

Şirketinizin hak ettiği kazancı elde edin.

Demo isteyin

Tüm iş seyahati maliyetlerinizi nasıl azaltabileceğinizi öğrenin

Zaten müşterimiz misiniz? Egencia müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.