Skip to main content

Kazançlar ve Analizler: Veri ve Raporlamaya Yönelik İş Seyahati Çözümleri

Savings And Analytics
Savings And Analytics Mobile

Dinamik görseller, merkezi veriler

Üst düzey raporlar, eyleme dönüştürülebilir veriler ve kazançlı çıkma fırsatlarının tümü parmaklarınızın ucunda.

Bust Travel

Büyüme stratejisi olarak iş seyahati

İster tüm dünyada faaliyet gösteren büyük bir şirket ister sektörde iz bırakmaya başlayan genç bir şirket olun, iş seyahati ihtiyaçlarının büyüme stratejinizin bir parçası olması gerekir.

Bir iş seyahati programını uygulamaya geçirmek yeterli değildir. Seyahat programınızın performansını ölçmek için verilerinizi de görebilmeniz gerekir.

  • Egencia Analytics Studio, seyahat programı verilerinizi merkezi hale getirir ve görsel açıdan dinamik bir kontrol paneli aracılığıyla raporlarınızı görüntülemenize olanak tanır. Seyahat programınızın genel performansına ilişkin raporları görüntüleyebilir veya belirli ayrıntıları inceleyebilirsiniz.
  • Tüm seyahat programınızı görmenizi sağlayan raporlar sayesinde programınızın nabzını tutun veya havayolu, otel, tren, otomobil raporlarını ayrıntılı şekilde inceleyin.
  • Hangi verileri görüntülemek isterseniz isteyin, işin zor kısmını sizin adınıza önceden hallettiğimiz için siz de işletmeniz açısından en önemli olan metriklere odaklanabilirsiniz. Analytics Studio'dan edindiğiniz bilgilerle kazançlarınızı optimize edin, politikalara uyum ve seyahat eden kişilerin memnuniyet oranını artırın.
Black background promo blade

Birleşmeler ve satın almalar: Seyahat programınızı düzenleme

2018’de tüm dünyada 3,3 trilyon dolar satış yapılarak rekor kırıldı. İşiniz değiştiğinde seyahat programınızı nasıl tekrar uyumlu hâle getireceğinizi öğrenin.

Zaman kazanma ve ekonomik açıdan kazançlı çıkma

Seyahat deneyimlerinden memnun kalan çalışanlar şirketiniz için harika bir tanıtım aracı olabilir. Çalışanlara anlaşılması kolay, net ve ihtiyaçlarına uygun bir seyahat programı sunmak, böyle bir memnuniyetin elde edilmesinde çok önemlidir. Teknolojimiz baştan sona bize aittir. Bu sayede, seyahat eden kişilere ve seyahat düzenleyicilere Egencia'ya online olarak, uygulama üzerinden veya bir temsilcimiz aracılığıyla erişmeleri fark etmeksizin tutarlı bir deneyim sunabiliyoruz.

Harika bir iş seyahati deneyimi daha da fazlasını içerir. İndirimli Bilet Bulucusu ile düşük maliyetli uçuşları bularak size kazanç sağlamakla görevli bir grup temsilcimiz var. Makine İle Öğrenmeden yararlanan Smart Mix özelliğiyle size ve seyahat eden kişilerinize rezervasyon sırasında en iyi otel ve havayolu sıralamasını sunuyoruz. Böylece kişiselleştirilmiş seçimler, seyahat geçmişi ve politikanıza uyan fiyatlar hesaba katılarak en uygun seçenekler öncelikli olarak gösterilir.

Seyahat eden kişilere ve seyahat yöneticilerine daha iyi bir deneyim sunmak amacıyla platformumuzda teknolojiye büyük bir önem veriyoruz. Her cihazdan kolayca erişilebilen ve online benimsenme oranı %88'in üzerinde olan rezervasyon platformumuzla size üretkenlik sağlıyoruz.

İş seyahati kazançları için kontrol listesi

Save Time And Money
Data Makes The Difference

Veriler fark yaratır

Egencia, online ve offline seyahat verilerinizi aynı yerde bir araya getirebilen tek seyahat yönetim şirketidir (TMC). Böylece, farklı sistemler arasında senkronizasyon yapmaya gerek kalmaz.

Dijital seyahat platformumuzu, bütün zamanını iş seyahatlerinde geçirenleri düşünerek tasarladık. Bu nedenle, seyahat programınızda raporlama işlemlerinizi güvenle yapabilir ve tüm verileri gördüğünüzden emin olabilirsiniz.

Analytics Studio'da veri görselleştirme yoluyla seyahat programınıza hayat veriyoruz. Çeşitli filtreler, dinamik çizelgeler, grafikler ve kullanımı kolay özellikler sayesinde verilerinize dilediğiniz an kolayca erişebilirsiniz. Görsel, Excel dosyası veya ham veri indirebilir ya da raporları PDF olarak kaydedebilirsiniz. Seyahat eden belirli kişilerin uygunluk durumlarına bakmanız mı gerekiyor? Gerekli filtreleri ayarladığınız anda ilgili detayları görebilirsiniz.

İş seyahatlerinde birçok aktif faktörün yer aldığını, hızlı ve kesin bir şekilde hareket etmeniz gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle, seyahat programınızın performansını anlayabilmeniz ve kazanç fırsatlarını yakalayabilmeniz için gerekli her şeyi Analytics Studio'ya koyduk.

Air Methods’un kurumsal seyahatlere güç kazandırmak için verilerden nasıl yararlandığını öğrenin

Light-grey-mobility

Veriye dayalı Seyahat Yönetim Şirketleri (TMCs) ile seyahat programlarınızı ileriye taşıyın

Veriler, günlük hayatlarımızın bir parçasıdır. Müşterilerimize en iyi online deneyimi ve seyahat yöneticilerine ihtiyaç duydukları kazanç verilerini sunmak için 189 milyar satırdan fazla veriden yararlanırız. Seyahat programınızdaki verilerin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Kendinizi en iyi şekilde anlatma

Hızlı bir şekilde etkili görsel grafikler hazırlayın.

Güçlü ve çarpıcı görsel bilgilerle çeşitli ekiplere, paydaşlara ve üst düzey yöneticilere yapacağınız sunumları çok daha etkili hale getirin. Egencia Analytics Studio, hikayenizi anlatmanızı ve seyahat programınızın değerini göstermenizi kolaylaştırır.

Kazançlarınızla ilgili beklentileri artırmanızın zamanı geldi.
Hemen bir demo isteyin.