Skip to main content
Travel-Management_Full-Hero1
Travel-Management_Hero_Mobile1

Bizim kaynaklarımız, sizin avantajınız

Kapsamlı envanterimiz sayesinde daha iyi iş seyahati seçenekleri elde edin.

Best of both worlds
%96’sı
Rezervasyonların
yayınlanan fiyatı geçmektedir

İki kanalda en avantajlı fırsatlar

Egencia, Expedia Group'un bir parçası olarak seyahat eden kişilerinize Expedia.com veya Hotels.com sitelerinde elde edecekleri seçenekleri ve fiyatları sunar.

Kurumsal anlaşmalı fiyatlara da platformumuz üzerinden erişebilirsiniz. Yani, hem tedarikçilerle olan ilişkilerimizden yararlanır hem de herkese sunulan harika fırsatları kaçırmamış olursunuz. Bu durum, özellikle anlaşmalı fiyatlar edinemediğiniz veya bir tedarikçinin bulunmadığı konumlar için çok kullanışlıdır.

Her ay 70'ten fazla ülkede, 200 seyahat rezervasyon sitesinde, 750 milyondan fazla internet sitesi ziyaretiyle Expedia Group’un dünyanın en geniş kapsamlı seyahat platformu kaynaklarını kullanın. Tüm bunlarla işletmenize güç katın.

Egencia tercihli otel fiyatları

Seyahat eden kişilerinizin, Egencia Tercihli Fiyatı programı aracılığıyla kurumsal iş seyahatindeki kişiler için tasarladığımız özel fiyatlara erişmesini sağlayın. 35.000'in üzerinde otelde bu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Söz konusu ayrıcalıklı avantajlar aşağıdakileri içerebilir:

  • Ücretsiz kahvaltı
  • Müşteri sadakat programı puanı
  • Otopark
  • Kablosuz internet
  • En az %10 indirim
  • Aynı gün iptal

Kurumsal anlaşmalı otel fiyatlarınız olmayan konumlarda otel programınızı destekleyip tamamlamak için bu teklifleri kullanın.

Egencia-Preferred-Hotel-Rates
Egencia Add-On

Egencia Ek Özelliği

Egencia Ek Özelliği sayesinde uçuş, tren veya otomobil rezervasyonu yaptıktan sonraki 10 gün içinde özel fiyatları kullanıp kazançlı çıkın. Seyahat eden kişiler ayrıca belirli otellerde ayrıcalıklı otel fiyatlarından yararlanabilir.

Seyahat eden kişiler, kolaylığı ve rahatlığı nedeniyle trenle seyahatten hoşlanır. Trenle seyahat çevreyi koruyup karbon ayak izinizi küçültmenin de iyi bir yolu olabilir. SilverRail ve Amadeus gibi önde gelen tren dağıtım platformlarıyla ortaklığımız sayesinde en sevdiğiniz tren seyahati şirketinde rezervasyon yapabilirsiniz.

Bazen, gideceğiniz yere ulaşmanın en iyi yöntemi karayoluna düşmektir. Kiralık arabalardan nakliye araçlarına kadar, ihtiyacınız olan taşıtı, ihtiyaç duyduğunuzda seçip kullanın. Expedia Group, dünya çapında 5 milyon araca sahip 15'ten fazla oto kiralama şirketinden seçenekler sunar. Ortaklarımızın dokuzu şirketler için düşük ücretler sağlar ve Egencia Tercihli Fiyatı programıyla tüm dünyada 30.000'den fazla oto kiralama noktasında indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Egencia En Çok Tercih Edilen 100 Otel programıyla seyahat programınızı optimize etme

Egencia aracılığıyla tüm dünyada yüz binlerce oteli kullanabilirsiniz. Egencia’nın En çok tercih edilen 100 kurumsal oteli programı, müşteri deneyimine öncelik vermeye kararlı otelleri takdir etmeyi amaçlıyor. Bu oteller iş seyahatindeki kişilere genel olarak en iyi hizmeti sunmayı ve kurumsal müşterilere toplamda en yüksek değeri sağlamayı hedefliyor.

Top-100-hotels-2019

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?
Satış ekibimizle temasa geçin.