Skip to main content

İş Seyahati Kazançları: Egencia Tedarikçi Ağı

Supplier Network
Supplier Network

Bizim kaynaklarımız, sizin avantajınız

Kapsamlı envanterimiz sayesinde daha iyi iş seyahati seçenekleri elde edin.

Best of both worlds
%96
oranında rezervasyon
online fiyatları geçmektedir

Üst tedarikçi içeriğine erişin

Egencia, şirketler ve misafirleri için seçim avantajı sunar.

Anlaşmalı kurumsal fiyatlarınıza platformumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Expedia.com'da bulunan kapsamlı tedarikçi anlaşmalı içeriğimize erişin. Bu, aynı zamanda herkese açık olan harika fırsatları kaçırmadan tedarikçi ilişkilerimizden yararlanabileceğiniz anlamına gelir. Bu durum, özellikle anlaşmalı fiyatlar edinemediğiniz veya bir tedarikçinin bulunmadığı konumlar için çok kullanışlıdır.

Egencia tercihli otel fiyatları

Seyahat eden kişilerinizin, Egencia Tercihli Fiyatı programı aracılığıyla kurumsal iş seyahatindeki kişiler için tasarladığımız özel fiyatlara erişmesini sağlayın. 35.000'in üzerinde otelde bu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Söz konusu ayrıcalıklı avantajlar aşağıdakileri içerebilir:

  • Ücretsiz kahvaltı
  • Müşteri sadakat programı puanı
  • Otopark
  • Kablosuz internet
  • En az %10 indirim
  • Aynı gün iptal

Kurumsal anlaşmalı otel fiyatlarınız olmayan konumlarda otel programınızı destekleyip tamamlamak için bu teklifleri kullanın.

Egencia-Preferred-Hotel-Rates
Egencia Add-On

Egencia Ek Özelliği

Egencia Ek Özelliği sayesinde uçuş, tren veya kiralık araç rezervasyonu yaptıktan sonraki 10 gün içinde özel fiyatları kullanıp kazançlı çıkın. Seyahat eden kişiler ayrıca belirli otellerde ayrıcalıklı otel fiyatlarından yararlanabilir.

Seyahat eden kişiler, kolaylığı ve rahatlığı nedeniyle trenle seyahatten hoşlanır. Trenle seyahat çevreyi koruyup karbon ayak izinizi küçültmenin de iyi bir yolu olabilir. SilverRail ve Amadeus gibi önde gelen tren bileti düzenleme platformlarıyla olan ortaklığımız sayesinde en sevdiğiniz tren seyahati şirketinde rezervasyon yapabilirsiniz.

Bazen gideceğiniz yere ulaşmanın en iyi yöntemi karayolundan gitmektir. Kiralık arabalardan nakliye araçlarına kadar, ihtiyacınız olan taşıtı, ihtiyaç duyduğunuzda seçip kullanın. Dünya çapında 5 milyon araca sahip 15’ten fazla oto kiralama şirketinden seçenekler sunuyoruz.  Ortaklarımızın dokuzu şirketler için düşük ücretler sağlar ve Egencia Tercihli Fiyatı programıyla tüm dünyada 30.000'den fazla oto kiralama noktasında indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Zamandan ve paradan tasarruf etmenin 19 yolu

Egencia'nın en çok tercih edilen 100 otel programıyla seyahat programınızı optimize edin

Egencia aracılığıyla dünya çapında yüz binlerce konaklama yerine ulaşılabilen Egencia'nın en çok tercih edilen 100 kurumsal oteli programı, hem iş seyahatindeki misafirlere genel olarak en iyi hizmeti sunarak hem de kurumsal müşteriler için toplamda en yüksek değeri sağlayarak müşteri deneyimini ön planda tutmayı taahhüt eden otelleri takdir etmeyi amaçlamaktadır.

Top-100-hotels-2019

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?
Satış ekibimizle temasa geçin.