Skip to main content

Egencia Advantage: Seyahat Hizmeti Sağlayıcıları ve İş Seyahatindeki Kişiler İçin Destek

Egencia Advantage
Egencia Advantage

Kaliteli kurumsal seyahat

Zamandan ve paradan kazanmanıza yardımcı olmak amacıyla önde 
gelen seyahat hizmeti sağlayıcılarıyla ortaklıklar kuruyoruz.

Egencia-advantage

Egencia Advantage

Uçuş sigortası, seyahat misafir risk yönetimi, geciken AB uçuşu tazminatı, vize işlemleri ve benzeri birçok hizmetten yararlanın.

Egencia, sizlere en iyi tedarikçi ağının avantajlarını sunar. Böylece zaman kazanıp ekonomik açıdan kazançlı çıkabilirsiniz.

Size ve misafirlerinize üstün kaliteli bir seyahat deneyimi sunmak amacıyla önde gelen seyahat hizmeti sağlayıcılarıyla birlikte çalışıyoruz. Tek bir noktadan seyahate ilişkin tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Menümüzden seyahat yönetimi çözümünüze en uygun hizmetleri belirleyin veya misafirlerinizin en çok istediği hizmeti sunun.

Egencia Advantage, iş seyahatini tamamlayıcı hizmetler sunar.

Image
Travel With Confidence

Güvenle seyahat edin

Seyahat hizmetleriniz için önceden rezervasyon yaparak mümkün olduğunca sorunsuz bir seyahat deneyimi yaşay...
Image
Quick Easy

Üretken olun

Seyahat hâlindeki misafirlerinizin işlerinden geri kalmamasına yardımcı olun. Bağlantı olanaklarına sahip m...
Image
Global Card

Misafirlerinizi koruyun

Seyahat hâlindeki misafirlerinizi kolayca güvende tutun. Yardımın çok yakında olduğunu bilmelerini sağlayar...

Katma değerli ortaklıklar

Seyahat etmeyi kolaylaştırmak ve mevcut en iyi kurumsal seyahat hizmetlerini size sunmak için çeşitli kuruluşlarla ortaklıklar kurduk.

  • AirHelp, seyahat eden kişilerin iptal edilen veya geciken AB uçuşları için tazminat talep etmesine yardımcı olur. Karmaşık tazminat talebi sürecini otomatik hale getirin ve seyahatte yaşanan başka aksiliklerden doğabilecek seyahat tazminatlarını kaçırmadığınızdan emin olun.
  • Pasaport bilgileri platformumuzda depolanır. Böylece, seyahat eden kişiler rezervasyon sırasında söz konusu seyahat için vizeye gerek olup olmayacağını öğrenir. Daha da iyisi, vize işlemlerinin doğrudan platformdan yapılabilmesidir.
  • Sigorta ekleyerek havayolu seyahatinizin rezervasyonunu güvenle yapın. Allianz seyahat iptallerini, aksaklıkları, bagaj gecikmelerini ve daha fazlasını kapsayan sigortalar sunar. Seyahat eden kişileriniz, doğrudan platformdan sigorta satın alarak kapsam altına girer.
  • Önde gelen global risk yönetimi şirketlerini kullanarak ekibinizi koruyun. İş seyahati eden kişilere yerinde tıbbi müdahale ve seyahat güvenliği, hizmetleri sağlamak üzerine uzmanlaşan bu şirketler, seyahat eden kişilerinizin ihtiyaçlarına ve gidecekleri yere göre belirlenen farklı paketler ve hizmet düzeyleri sunar.
Partnership You Deserve

Seyahat programınızı bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız?
Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.