Skip to main content

Kurumsal Seyahat Yönetim Şirketi Çözümleri, İş Seyahatindeki Misafir Memnuniyeti

Traveler Satisfaction
Traveler Satisfaction Mobile

Herkes için daha kolay olan seyahat yönetim şirketi

İster yollarda ister gökyüzünde olsun, iş seyahatleri Egencia ile daha kolay.

Dilediğiniz yerde çalışın. Oraya gitmeyi ise bize bırakın.

İş seyahatindeki kişilerinizin hak ettiklerini elde etmesini sağlayın. İş seyahati, çalışanlarınız için kişisel, doğal ve kolay bir şekilde gerçekleşmeli, sizin de seyahati yönetebileceğiniz, kazancı ve uygunluğu artırabileceğiniz rahat bir şekilde yürütülmelidir. Bunu işletmeniz veya kurumsal ihtiyaçlarınız için doğru seyahat yönetim şirketi (TMC) ile elde edin.

  • Misafir verilerinin her cihazda senkronize edildiği basit ve kullanımı kolay bir rezervasyon aracıyla zaman kazanın.
  • Ayrıcalıklı fiyatlara erişim ve seyahat eden kişileriniz için optimize edilmiş kişisel bir deneyimle maliyetleri düşürün.
  • Sigorta, otopark, vize ve diğer olanakların hepsini tek yerden edinebileceğiniz Egencia Advantage ile seyahati daha a kolay hale getirin.

Seyahat kültürü neden önemlidir?

Travel Management Company Helps Business Travelers

Egencia ile stressiz iş seyahatlerine çıkın

Seyahatlerin dinamik yapısı karşısında, Egencia’nın seyahat platformu kullanıcılar için her cihazda çalışır ve tüm acil bölge ve seyahat değişiklikleri için güncel bilgiler sunar. Misafirlerinizin deneyimini sorunsuz hâle getirir.

Her adımda seyahat eden kişilerinizle birlikte

İş seyahatindeki kişileri daha mutlu, kurumsal seyahat programlarınızı daha başarılı kılın. Egencia, iş seyahati programlarıyla kolaylık, yenilikçilik ve kazançlar sunuyor.

  • Masaüstü, mobil veya telefon fark etmeden istediğiniz cihazda iş seyahatleri için rezervasyon yapın ve bu seyahatleri kolayca yönetin.
  • Mobil uygulama sayesinde misafirler; otel, seyahat, kiralık oto rezervasyonu yapabilir, seyahat programlarını kontrol edebilir, gerçek zamanlı güncellemeler alabilir ve şehre göz atabilir.
  • Tıklayarak arama gerçekleştirilen ve kullanımı kolay Yardım özelliğiyle dilediğiniz anda yardım alabilirsiniz. Seyahat danışmanı, misafirlerin profilini, seyahat programını ve şirketinin politikalarını görebilir.

Misafirleri bağlı hâlde tutma

Corporate Travel Program Travel Options
Light-grey-mobility

Güçlü çalışanlar, mutlu misafirlerdir

Misafirlerin %70’i, iş seyahatlerinden keyif aldıklarını söylüyor. Uygunluğu, misafir memnuniyetini ve daha fazlasını nasıl artırabileceğinizi öğrenin.

Travel Management Company Traveler Support

Seyahat eden kişiler için bilgili destek ekibi

Seyahat sırasında aksilikler kaçınılmazdır. Seyahat yönetim şirketi olarak, seyahatin seyahat politikanıza uygun olduğunu ve işlerinizde kesintiye yol açmayacağını kontrol etmek için buradayız.

  • Dünyanın her yerinden aynı numarayı arayarak ihtiyaç duyduğunuz yardımı alabilirsiniz.
  • Yerel dil desteği sayesinde, seyahat eden kişiler tam anlamıyla bağlantı kurabilecekleri iş seyahati danışmanlarına ulaşabilirler.
  • İş seyahatindeki misafirler için misafir güvenliğini ve seyahat risk yönetimini de içeren özel ayrıcalıklarla birlikte ömrü yolda geçenler için ek Uzman Desteği..

İş seyahatindeki kişiler için çözümler

Mutlu seyahat edin. Amex GBT Egencia seyahati kolaylaştırmaya yardımcı olur ve iş amacıyla seyahat eden yaklaşık 2 milyon kişinin gitmesi gereken yere ulaşmasını sağlar.

Light-grey-mobility

Hızla büyüyen şirketler için hızlı seyahat çözümleri

İş seyahati ihtiyaçlarınıza ayak uydurabilecek bir seyahat yönetim şirketine ihtiyacınız var. Seyahat harcamalarında tasarruf etmekten daha fazlasını nasıl yapabileceğinizi ve seyahat programınızdan elde edilebilecek değerin tamamını nasıl hayata geçirebileceğinizi keşfedin.

İş seyahatindeki kişilerinizi mutlu edecek bir seyahat programı mı istiyorsunuz? Size yardımcı olabiliriz.