Skip to main content
Customer Service
Customer Service

Her adımda sizinle birlikte

Bize ne zaman ve nerede ihtiyaç duyarsanız yanındayız.

Exceptional Support

Yılın 365 günü, 7/24 olağanüstü destek

Dünyanın neresinde olursa olsunlar iş seyahatindeki kişilerinize gerekli desteği sağlayın.

İş seyahatindeki kişiler rezervasyon yaptıktan eve dönene kadar kendilerine yılın 365 günü, 7/24 destek sağlarız. Bu kişiler ihtiyaç duyduklarında tek bir tıklama veya aramayla iş seyahati temsilcilerimizden destek alabilir. Temsilcilerimiz, seyahat eden kişilerinizin tam olarak ne istediğini ve böyle ihtiyaçları onlar için hızlı, sorunsuz ve politikaya uygun biçimde nasıl sağlayabileceklerini iyi bilir.

Size yardıma hazırız

Bilgili ve yerel iş seyahati temsilcileri, seyahat eden kişilerinizin sorunsuz bir kurumsal seyahat geçirmesini sağlar.

Tamamen iş seyahatlerine odaklanmış 2.500'den fazla seyahat danışmanımız var. Sektörde ortalama 15 yıllık deneyimi olan bu danışmanlar, iş seyahatindeki kişilerin ihtiyaçlarını çok iyi bilir. İş seyahati uzmanlarından oluşan bu yerel ekipler, 66'nın üzerinde ülkede 32'den fazla dilde hizmet veriyor.

  • Seyahat eden kişilere ve seyahat düzenleyicilere online olarak, uygulamada veya telefonla istedikleri zaman ve yerden yılın 365 günü, 7/24 ulaşabilecekleri müşteri hizmetlerimizle onların yanındayız.
  • Birleşik platformumuz aracılığıyla gerçekleşen eksiksiz profil bağlantısı sayesinde seyahat danışmanlarımız, seyahat eden kişilerin seyahat programlarını ve bağlı oldukları iş seyahati politikalarını görebilir ve böylece en mantıklı değişiklikleri kolayca belirleyip gerçekleştirebilir.
  • Kurumsal seyahate adanmış hizmet. Temsilcilerimiz sadece iş seyahati konusunda çalışır ve yönetim programlarının özel ihtiyaç ve gereksinimlerini bilir.
Profile Connection Customer Service
Black background promo blade

Güçlü çalışanlar, mutlu misafirlerdir

Misafirlerin %70’i, iş seyahatlerinden keyif aldıklarını söylüyor. Uygunluğu, misafir memnuniyetini ve daha fazlasını nasıl artırabileceğinizi öğrenin.

Optimize Business Travel Program During Coronavirus

Tek platformlu destek

Her kullanıcıya yönelik evrensel ve kullanımı kolay bir platform, rezervasyon ve seyahat işlemlerini herkes için kolaylaştırır.

Seyahat eden kişilere her temas noktasında aynı deneyimi sunan tek büyük seyahat yönetim şirketiyiz (TMC). Online olduğunuzda, uygulamada ve telefonda aynı deneyimden yararlanın.

  • Tüm rezervasyonlar için (havayolu, otel, otomobil ve tren) tek bir birleşik görünüm. Artık farklı seyahat acenteleri ve seyahat portalları arasında gidip gelmek yok.
  • Seyahat eden kişiler, seyahat düzenleyiciler ve temsilcilerin hepsi aynı platformu kullandıklarından herkes aynı bilgileri görür ve önemli ayrıntılar kaçmaz.
  • Sizi görüyoruz. Temsilcilerimiz, seyahat eden kişilerinizle tamamen aynı bilgileri görür ve böylece seyahat eden kişilerinize ihtiyaç duydukları her şey sağlanır.

Eksiksiz seyahat yönetimi platformunuz. Egencia’nın sunduğu yenilikler. Expedia Group’un sınırsız ölçeği.

Gateway Mobility

Küresel seyahat platformu, iş seyahatlerinde dönüşüm sağlıyor

Platformumuz, seyahat sürecindeki her temas noktasını birbirine bağlayarak misafirlere kişiselleştirilmiş bir deneyim, seyahat yöneticilerine ise aradıkları verileri ve uygunluğu sunuyor.

Dünyanın en büyük seyahat platformuna erişin

Expedia Group'un bir parçası olarak size yüksek kaliteli tedarikçi içeriklerine erişim sağlayarak seyahat eden kişilerinize seçenekler ve esneklik sunuyoruz.

Uzman kurumsal seyahat temsilcilerimiz, global seyahat alanında geniş bir yelpazeye erişebilir. Dünyanın en geniş kapsamlı seyahat platformunun gücüyle iş seyahati programınızın nasıl rakiplerinizin önüne geçebileceğini öğrenin.

  • Uzman seyahat danışmanları, seyahat eden kişilerinizin rezervasyonlarında uygun otel özelliklerini ve iş hizmetlerini edinmelerini sağlar.
  • 500.000'den fazla otel ve 375'ten fazla havayolu şirketi, seyahat eden kişilerinize daha fazla uygun seçenek sunar ve daha memnun kalmalarına yardımcı olur.
  • Tanıdık ve kullanımı kolay platform sayesinde, seyahat eden kişileriniz seyahat düzenlemelerini her zaman kolayca yapabilir veya değiştirebilir.
Gloabl National Save Time Travel

Seyahat programınızı bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız?
Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.