Skip to main content

İş Seyahati, 7/24 Global İş Seyahati Desteği

Customer Service Hero Banner
Customer Service Hero Banner

Her adımda sizinle birlikte

Bize ne zaman ve nerede ihtiyaç duyarsanız yanındayız.

Woman Smiling at Phone While Waiting for Train

Yılın 365 günü, 7/24 olağanüstü destek

Dünyanın neresinde olursa olsunlar iş seyahatindeki kişilerinize gerekli desteği sağlayın.

İş seyahatindeki kişiler rezervasyon yaptıktan eve dönene kadar kendilerine yılın 365 günü, 7/24 destek sağlarız. Bu kişiler ihtiyaç duyduklarında tek bir tıklama veya aramayla iş seyahati temsilcilerimizden destek alabilir. Temsilcilerimiz, seyahat eden kişilerinizin tam olarak ne istediğini ve böyle ihtiyaçları onlar için hızlı, sorunsuz ve politikaya uygun biçimde nasıl sağlayabileceklerini iyi bilir.

Size yardıma hazırız

Bilgili ve yerel iş seyahati temsilcileri, seyahat eden kişilerinizin sorunsuz bir kurumsal seyahat geçirmesini sağlar.

Tamamen iş seyahatlerine odaklanmış 2.500'den fazla seyahat danışmanımız var. Sektörde ortalama 15 yıllık deneyimi olan bu danışmanlar, iş seyahatindeki kişilerin ihtiyaçlarını çok iyi bilir. İş seyahati uzmanlarından oluşan bu yerel ekipler, 66'nın üzerinde ülkede 32'den fazla dilde hizmet veriyor.

  • Seyahat eden kişilere ve seyahat düzenleyicilere online olarak, uygulamada veya telefonla istedikleri zaman ve yerden yılın 365 günü, 7/24 ulaşabilecekleri müşteri hizmetlerimizle onların yanındayız.
  • Birleşik platformumuz aracılığıyla gerçekleşen eksiksiz profil bağlantısı sayesinde seyahat danışmanlarımız, seyahat eden kişilerin seyahat programlarını ve bağlı oldukları iş seyahati politikalarını görebilir ve böylece en mantıklı değişiklikleri kolayca belirleyip gerçekleştirebilir.
  • Kurumsal seyahate adanmış hizmet. Temsilcilerimiz sadece iş seyahati konusunda çalışır ve yönetim programlarının özel ihtiyaç ve gereksinimlerini bilir.
Profile Connection Customer Service
Black background promo blade

Güçlü çalışanlar, mutlu misafirlerdir

Misafirlerin %70’i, iş seyahatlerinden keyif aldıklarını söylüyor. Uygunluğu, misafir memnuniyetini ve daha fazlasını nasıl artırabileceğinizi öğrenin.

Optimize Business Travel Program During Coronavirus

Tek platformdan destek

Herkes için rezervasyon ve seyahati kolaylaştıran, her kullanıcı için evrensel, kullanımı kolay bir platform.

Seyahat eden misafirlere online platform, uygulama ve telefon gibi temas noktalarının tamamında aynı deneyimi sunan tek büyük seyahat yönetim şirketiyiz (TMC).

  • Tüm rezervasyonlar (havayolu, otel, otomobil ve tren) için birleşik bir görünüm. Artık farklı seyahat acenteleri ve seyahat portalları arasında gidip gelmek yok.
  • Herkes aynı tarafta: Misafirler, seyahat yöneticileri ve temsilciler aynı platformu kullanıyor, böylece önemli hiçbir şey gözden kaçmıyor.
  • Sizi görüyoruz. Temsilcilerimiz misafirlerinizle tam olarak aynı bilgileri görür, böylece misafirlerinizin ihtiyaç duydukları her şeye sahip olduklarından emin olabilirler.
Gateway Mobility

Küresel seyahat platformu, iş seyahatlerinde dönüşüm sağlıyor

Platformumuz, seyahat sürecindeki her temas noktasını birbirine bağlayarak misafirlere kişiselleştirilmiş bir deneyim, seyahat yöneticilerine ise aradıkları verileri ve uygunluğu sunuyor.

Misafirlerinize seçenekler sunun

Egencia olarak sizlere üst seviye tedarikçi içeriğine erişim imkânı sağlarız. Bu şekilde, misafirlerinize online olarak ya da uzman kurumsal seyahat temsilcilerimizle seçenekler sunmuş ve esneklik sağlamış olursunuz.

  • Uzman seyahat danışmanları, misafirlerinizin hak ettikleri özel imkân ve özellikler ve iş hizmetleri ile rezervasyonlarının yapılmasını sağlar.
  • 500.000'den fazla otel ve 375'ten fazla havayolu şirketi, misafirlerinize daha fazla sayıda uygun seçenek sunup deneyimden daha memnun kalmalarına yardımcı olur.
  • Kullanımı kolay bir rezervasyon deneyimi sayesinde misafirleriniz seyahat düzenlemelerini her zaman kolayca yapabilir veya değiştirebilir.
Gloabl National Save Time Travel

Seyahat programınızı bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız?
Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.