Skip to main content
Global organization hero image
Global organization - Hero image

Küresel işletmeler karmaşıktır fakat seyahat rezervasyonları karmaşık olmamalıdır

Dilediğiniz yerde çalışın. Oraya gitmeyi ise bize bırakın.

Light-grey-mobility
Global National Home Global Travel Partnership

İş seyahatinde ihtiyaç duyduğunuz küresel seyahat ortaklığı

Küresel program yöneticilerine ek olarak, her an size destek vermeye hazır olan bölgesel destek ekibine ve yerel hesap yönetimine ulaşın.

Seyahat masraflarındaki kazancınızı ve ekiplerinizin üretkenliğini artırmak üzere tasarlanan iş akışı otomasyonuyla küresel seyahat programınızı basitleştirin.

Expedia Group'un ihtiyacı olan iş seyahati çözümlerine sahip olmak için Egencia ile nasıl birlikte çalıştığını öğrenin.

Herkesin ihtiyacına uygun kurumsal seyahat yönetimi

Günümüzün öngörülemeyen dünyasında işletmeler, COVID-19'un getirdiği zorlukların üstesinden gelebilmek için dijital dönüşüme ayak uyduran bir seyahat programına ihtiyaç duyuyor.

  • Seyahat yöneticileri ise değişen koşullara, çalışanların beklentilerine ve yasal gereklilikle uyum sağlayabilmek için isteğe bağlı raporlamaya ihtiyaç duyuyor.   
  • Finans yöneticilerinin seyahat maliyetlerini yönetmesi ve seyahatlerden elde edilen kazançlar oluşturması bir zorunluluk.   
  • İK ve risk yönetimi ekipleri; politika kontrolü, seyahat riskleri ve çalışan sağlığı kapsamında sürekli değişen güvenlik ve hijyen standartlarını karşılayabilir.

Dijital dönüşüm e -kitabımız ve web seminerimize katılarak yeniliği nasıl teşvik edebileceğinizi öğrenin.

Digitally-transformed-travel-programme

Hızlı ve öngörülebilir seyahat hizmetleri

Kurumsal seyahat programınız size seyahat harcamaları, yatırım getirisi (ROI) ve kurumsal seyahat politikasına uygunluk konularında öngörülebilirlik sunmalıdır.

Light-grey-mobility

Ücretsiz indirin: Seyahat programınızı yeniden şekillendirme

2020, dünyanın iş yapma şeklini değiştirdi. İş seyahati dünyasını da değiştirdi. Egencia ile ortak bir çalışma yürüten BTN Group, şirketlerin seyahat yönetimi kuruluşu tarafından yönetilen seyahat hakkında bugün ve gelecek için neler düşündüğünü aydınlatmak amacıyla seyahat yöneticileri ve üst düzey taraflarla bir anket yaptı.

İş seyahati trendleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için iş raporunu okuyun.

Global erişim Yerel destek.

İhtiyacınız olan desteği alın. Temsilcilerimiz, online veya offline biçimde ya da uygulamadan size destek sunmak üzere yılın 365 günü 7/24 hizmetinizdedir.

  • Sizi ve şirketinizi tanıyan uzmanlardan kendi dilinizde destek.
  • En karmaşık iş seyahati programları için bile yüksek düzeyde eğitim almış danışmanlar.
  • Tek tıklama, tek dokunuş veya tek numarayla gece gündüz bize ulaşmanızı sağlayan, başarınıza adanmış destek olanağı

 Egencia'nın, Starbucks seyahat ekibine dört temel yapı taşından oluşan iyi ayarlanmış bir program sürdürmesi konusunda nasıl yardımcı olduğunu öğrenin: maliyet, konfor, uygunluk ve güvenlik.

Global National Home Global Reach
Global National Home Save Time Travel Light

Zaman kazanın. Daha sorunsuz seyahat edin.

Tek bir yerden erişebileceğiniz güncel seyahat programınız. Üstelik bu programa istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Dijital platformumuz, erişim yönteminizden bağımsız olarak seyahat verilerinizi senkronize eder.

  • Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir yerden karşılayan küresel ölçekli iş seyahati teknolojisi.
  • Her yerde, her cihazda, her seferinde aynı seyahat deneyimi.
  • Egencia mobil uygulaması ile elde edeceğiniz güncel seyahat bilgileri ve gerçek zamanlı uyarılar sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olun.

Seyahat bütçelerini, harcamaları ve hesap mutabakatını yönetmek için uçtan uca ve etkili bir süreç sağlayan tamamen entegre tek bir gider yönetimi çözümü ile seyahat giderlerinizi yönetin.

Egencia yaklaşık iki milyon misafire iş seyahati yönetimi çözümleri sunuyor. Bu misafirlere ulaşma konusunda size yardımcı olabiliriz.

Küresel iş seyahati programınızı zirveye taşımaya hazır mısınız? Hemen başlayın.