Skip to main content

İşletme Risk Yönetimi, Seyahat Önerileri ve Uyarıları

Corporate Travel Manager Creates Risk Management Strategies
Corporate Travel Manager Creates Risk Management Strategies

Misafir güvenliği ve tatil noktası bilgileri

İş seyahati ortamı muazzam bir değişim geçirdi. Seyahat programınızı optimize etmek ve misafirlerinize özen göstermek için Egencia® Travel Advisor dahil olmak üzere seyahat yönetimi araçlarımızı kullanın.

Misafirlerin sağlığını koruyun

Egencia® Travel Advisor, iş amaçlı seyahat edenlerin ve seyahat yöneticilerinin, seyahatlerini planlarken güvenlik ve tatil merkezi bilgilerinin yanı sıra olası etkilere erişmesine yardımcı olur.

  • Misafirlere, pandemiyle ilgili ve diğer seyahat uyarıları ve tavsiyeleri konusunda seyahatleri boyunca onları güncel tutup onlarla ilgileneceğiniz yönünde güvence verin.
  • Maske gereksinimleri, kendi kendine karantina kuralları ve diğer yönergeler gibi risk türleri ve güvenlik önlemleri hakkındaki bilgilere kolay erişim vererek misafirlerinizin plan yapmalarına yardımcı olun.
  • Kurumsal misafirlerinizi doğal afetler ve sivil kargaşalar dahil olmak üzere kriz zamanlarında ve potansiyel risklerde, seyahatlerini planlarken ve rezervasyon yaparken resmi makamların açıkladığı seyahat öneri ve uyarılarına talepleri üzerine erişimle destekleyin.
Support travelers’ wellbeing
Light grey under the wing

Misafirlerinizi destekleyin ve işletme riskini en aza indirin

İster yeni bir risk yönetimi yaklaşımı oluşturuyor olun ister seyahat politikanızda düzeltmeler yapıyor olun, Egencia® Travel Advisor
tavsiye ve uyarılar ile özen yükümlülüğü stratejilerinizi optimize etmenize yardımcı olabilir.

Gain predictability and control

Daha öngörülü olun ve daha fazla kontrol elde edin

Etkili risk yönetimi için Egencia® Travel Advisor’ı kullanın ve seyahat programınızda daha fazla öngörülebilirlik ve kontrol elde edin Seyahat danışmanlığı verilerinin, çalışanların ruh sağlığını ve iyiliğini dikkate alırken iş hedeflerini ve büyümeyi dengelemenize yardımcı olabileceği çeşitli yollar vardır.

  • Seyahat risk yönetimi planınız hakkında öngörülü ve güvenli kararlar alın. Örneğin, bir sınırın herhangi bir kısıtlaması varsa misafirin çıkış yerine dayalı bir politika belirleyebilirsiniz. 
  • Kurumsal misafirlerinize anlamlı, gerçek zamanlı güncellemeler sağlamak için kendi kendine karantina ve diğer gereksinimler konusunda güncel kalın. 
  • İş seyahatindeki misafirlere yönelik bir seyahat kiti oluşturmak için kişisel koruma ekipmanı (PPE) standartlarından yararlanın. 
  • Misafirleri bilgilendirmek için seyahat politikanızı yüksek riskli tatil noktaları veya diğer risk faktörleriyle ilgili hızlı bir şekilde güncelleyin.
  • Seyahatleri, mevcut seyahat tavsiyeleri ve uyarılarından etkilenebilecek misafirleri belirlemek için Egencia Misafir Takibi'ne kolayca erişin.

Misafirlerin güvenini artırın

Egencia, rezervasyon yaptıklarında güvenlik ve tatil noktası bilgileriyle ilgili bağlamsal ve kişiselleştirilmiş görsellerle misafirlerinizin sağlığına olan güveni artırmanıza yardımcı olur. 

İş seyahati rezervasyonu yapan herkes, ister online ister mobil uygulamada olsun, rezervasyon deneyiminin bir parçası olarak tedarikçilerin sağlık ve hijyen önlemleriyle ilgili ayrıntıları kolayca görebilir.

Tatil noktası veya otel, araba, hava yolu ve tren rezervasyonları için gerekli olan tüm güvenlik önlemleri hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olarak misafirlerinizi rahatlatın.

Increase travelers’ confidence

Bir demo isteyin ve Egencia seyahat yönetimi çözümlerinin sizin için neler yapabileceğini görün.

Zaten müşterimiz misiniz? Egencia müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.