Skip to main content
Travel-Management_Full-Hero1
Travel Management

İş seyahati platformu çözümleri

Lideri izleyin. Tek bir platform. Tüm kurumsal seyahat ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm.

Travel Technology Pioneer

Seyahat teknolojisinde öncü

Egencia, iş yapma konusunda tüm dijital seyahat yönetim şirketlerine (TMC) öncülük etmiştir. Teknoloji alanındaki inovasyonlarımız, iş seyahatindeki misafirlerin alışkın oldukları şekilde kolayca seyahat etmesini sağlayan çözümler sunuyor.

Platformumuzun gücü ve kurumsal seyahatlerde yaptığımız etkili inovasyonlar sayesinde size en iyi kurumsal seyahat deneyimini sunuyoruz. Bunu yapmak için aşağıdakilerden yararlanıyoruz:

  • Havayolu, tren, otomobil ve otellerin ötesine geçerek iş seyahatinin diğer yönleriyle (dinlenme salonları, Wi-Fi, gidilecek yer bilgileri) ilgili de hizmet veren bir tedarikçi ağı.
  • Seyahat programınızı destekleyen ve gider raporlama yönetiminde zamandan kazandıran iş seyahati yazılımı.
  • Size ve seyahat eden kişilerinize en iyi seyahat seçeneklerini sunan öngörücü analiz verileri.
  • Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri.
  • Bir cihazda başladığınız seyahat rezervasyonunu başka bir cihazda tamamlamanıza olanak tanıyan ve iş yapma biçiminize uyan bir çoklu kanal platformu.

Kazançlar ve analizler

Farklı elektronik tablolardaki verileri bir araya getirmek için artık saatlerce uğraşmayın. İşin zor kısmını halledip online ve offline seyahat programı verilerinizi merkezi hale getiriyoruz. Böylece verilerinize tek bir yerden kolayca erişebilirsiniz.

Bu güçlü çözüm, doğrudan platformumuzdaki verilerden edinilen bilgiler sunar. Merkezi yaklaşımımız sayesinde, çeşitli üçüncü taraf araçlar kullanmak yerine seyahat programınızın performansını gösteren dinamik görsel raporlara bakarak zamandan kazanır ve kazançlı çıkabileceğiniz fırsatları tespit edebilirsiniz.

Savings and analytics
Expert-Support
%80’i
Aramaların
20 saniyeden kısa sürede yanıtlanmaktadır

Uzman desteği

Tüm dünyada seyahat eden kişilere, seyahat düzenleyicilere ve seyahat yöneticilerine yılın 365 günü, 7/24 destek sağlayan 2.500'den fazla iş seyahati temsilcimiz var.

Temsilcilerimiz, platformumuzu kullanarak sizinle aynı bilgileri görür, böylece size ve seyahat eden kişilerinize yolculuğun her adımında yardımcı olabilir. Temsilciler, telefonla arayan her seyahat eden kişinin kim olduğunu görerek herkese ihtiyaç duyduğu hizmeti sunabilir.

Egencia mobil uygulaması

Sektör lideri olan mobil teknolojimiz; misafir, onaylayıcı, düzenleyici ve seyahat yöneticisi gibi kullanıcılara güçlü özellikler sunuyor. Seyahat eden kişilere en iyi rezervasyon, seyahat programı ve uyarı olanaklarını sağlamak amacıyla uygulamamızı sürekli olarak güncelleyip iyileştiriyor ve özel otel fiyatları veya kara ulaşımı seçenekleri gibi sadece mobil cihazlara yönelik özellikler sunuyoruz.

Seyahat yöneticileri ve düzenleyiciler, seyahat eden kişilerin rezervasyonlarını görebilmeleri sayesinde seyahat programlarını hareket halindeyken de yönetebilir ve seyahatleri uygulamada sadece iki dokunuşla onaylayıp reddedebilir ya da seyahat eden kişileri Misafir Takibi özelliği sayesinde dünyanın her yerinden takip edebilir.

Egencia Mobile App
Policy and approval

Politika ve onay

Seyahat eden kişilerinizin tüm rezervasyon kanallarındaki seyahat programını hızla görüntüleyebilmenizi sağlayarak seyahat politikanızın ve seyahat onaylarınızın yönetimini kolaylaştırıyoruz. Şirketinizin seyahat politikası ve onay süreci de görünür, otomatik ve platforma entegredir. Bu sayede seyahat eden kişileriniz, rezervasyon yöntemi fark etmeksizin politikalara uyumlu kalmalarını sağlayan kullanımı kolay, görsel talimatlardan yararlanabilir.

Platformumuzun faydasını gören müşterilere örnek olarak Alexander Mann verilebilir. Firma, platform sayesinde %87'nin üzerinde bir politika uyum oranı yakalamıştır. Seyahat politikaları ve onayların daha rahat görülebilmesi ve self servis özellikler, Alexander Mann seyahat yöneticilerine seyahat masrafları, uyumsuzluk durumları ve seyahat eden kişi davranışlarını daha verimli şekilde raporlama olanağı tanıyor. Yapılan politika değişiklikleri online ve offline rezervasyonların yanı sıra uygulama rezervasyonlarına anında eklenebildiği için, seyahat eden kişiler şirketin seyahat politikalarını her zaman tüm ayrıntılarıyla görebiliyor.

Misafir risk yönetimi

Planları aksatan hava durumları, işçilerin greve gitmesi veya siyasi olaylar gibi seyahat güvenliği riskleri her an ve her yerde karşınıza çıkabilir. Bu nedenle en son haberler, kısa ve net iletişim mesajları, seyahat eden kişileri takip etme olanağı ve sağlık ile güvenlik konularında yardım hizmetleri sağlayan bir seyahat risk yönetimi çözümü, müşterilerimiz için oldukça büyük önem taşır.

Bazı yerlere seyahat etmenin taşıdığı riskler şirketiniz için kabul edilemez ölçüde olabilir ve bu noktalara seyahati gerektiği şekilde kısıtlayabilirsiniz. Seyahat yöneticilerine günlük uyarılar göndeririz ve her çeşit aksatıcı olayı, etkilenen seyahat eden kişilerin listesini de içeren özel uyarılarla belirtiriz. Acil durumlarda seyahat yöneticileri, online olarak veya uygulamadan Misafir Takibi özelliği aracılığıyla da misafirlerin listesini görebilir.

Seyahat risk yönetimi konusunda daha üst düzeyde desteğe gerek duyan müşterilerimize yardımcı olmak için çeşitli risk yönetimi sağlayıcılarıyla birlikte çalışıyoruz.

Traveler risk management
Supplier Network

Tedarikçi ağı

Geniş envanterimiz; düşük maliyetli içerikler, tren seyahati şirketleri ve otel envanter seçenekleri toplayıcılarının meydana getirdiği büyük bir global dağıtım sistemi (GDS) ağı temel alınarak oluşturulmuştur. Bu yaklaşım, müşterilerimizin dünyanın her yerinde bölgesel ve uygun seyahat seçeneği isteğinin karşılanmasında çok önemlidir.

Oldukça geniş bir envanterinizin olması seyahat rezervasyonları için çok faydalıdır. Ancak kurumsal müşterilerle çalışırken mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde uygun ve tercih edilen fiyatlar sunmanın, rezervasyon yapma süresinin kısalmasında büyük önemi olduğunun farkındayız.

Envanterimizde 500.000'in üzerinde otel var. 35.000'den fazla otel için Egencia Tercihli Fiyatlarının yanı sıra kahvaltı, kablosuz internet ve otopark gibi otel özelliklerini iş seyahatindeki misafirler için özel anlaşmalı fiyatlar üzerinden sunuyoruz. Ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki müşteri odaklı en iyi otelleri öne çıkarma amaçlı yıllık bir program olan En çok tercih edilen 100 kurumsal otel ödülleri ile bu otelleri ödüllendiriyoruz.

Son 20 yıldır yalnızca otellerle sınırlı kalmayıp seyahat deneyiminin tamamıyla ilgili tedarikçi ilişkileri geliştirdik. Tedarikçilerimiz 200'ün üzerinde ülkedeki 30.000'den fazla şehre hizmet veriyor.

Daha iyi seyahat yönetimi çözümlerine mi ihtiyacınız var? Size yardımcı olabiliriz.