Skip to main content

Çok Uluslu ve Global Başkan Yardımcısı Manuel Brachet

Manuel Brachet Headshot
Manuel Brachet Headshot

Manuel Brachet

Çok Uluslu ve Global Başkan Yardımcısı

Manuel Egencia’nın Çok Uluslu ve Küresel müşteri faaliyetlerinde tüm dünyada liderlik ediyor ve müşteri kazanımından müşteri yaşam döngüsü yönetimi ve yenilemeye kadar tüm sorumluluğu elinde tutuyor. Bu pozisyonda Manuel, Egencia Danışmanlık hizmetleri birimini ve Global Alliance ortak ağını da yönetiyor.  

Manuel Egencia'ya EMEA bölgesi için Ticari Başkan Yardımcısı olarak 2018 yılında katıldı. Egencia'dan önce yenilenebilir enerji sektöründe 7 yıl geçirdi. Bu süre zarfında SunPower Corporation için EMEA-Asya Pasifik Başkan Yardımcısı olarak işletmeler ve konutlarda güneş enerjisinin daha fazla benimsenmesi üzerine çalıştı.  

Bundan önce Manuel, Silikon Vadisi'nde Hizmet Olarak Yazılım ve telekomünikasyon sektörlerinde on yıldan uzun süre çalıştı. Bu dönemde Manuel; ADSL, IP üzerinden ses ve mobil sanal ağlar gibi o zamanlar sektörü değiştirdiği kabul edilen teknolojilerin geniş çaplı olarak benimsenmesini sağlamak için çeşitli müşteri başarısı ve strateji liderliği rollerinde hizmet verdi. 

Manuel'in University of California, Berkeley'den MBA diploması ve Queen’s University'den Ekonomi ve Matematik alanında Lisans diploması var. 

Egencia Liderlik ekibini görüntüle → 

Seyahat ve teknoloji heyecan duyduğunuz konular mı?

O zaman iş ilanlarımızı inceleyin ve hemen Egencia ekibine katılın.