Skip to main content

Koronavirüs ve İş Seyahati Programınız

Coronavirus And Your Business Travel Program
Coronavirus And Your Business Travel Program

Koronavirüs (COVID-19): İş seyahati programınızın desteklenmesi

Egencia ile stressiz iş seyahati

Hızla değişen seyahat gereksinimleri ve koşulları karşısında, Egencia'nın platformu hem seyahat yöneticilerinin hem de misafirlerin seyahat öncesinde ve sonrasında yapılan değişikliklere hakim olmasını kolaylaştırır. Hızla değişen seyahat gereksinimleri ve koşulları karşısında, Egencia'nın platformu hem seyahat yöneticilerinin hem de misafirlerin seyahat öncesinde ve sonrasında yapılan değişikliklere hakim olmasını kolaylaştırır.

Misafirlerinizi koruyun ve seyahat harcamalarınızı kontrol altına alın

Sizinki gibi işletmeler COVID-19 salgınının devam etmesinden her geçen gün biraz daha fazla etkileniyor. Bu kriz hafiflemeye başladığında kayıplarınızı belirli oranda telafi edebilmeniz ve işletmenizin gelecekte de ayakta kalmasını sağlayabilmeniz için etkili bir planı uygulamaya sokmuş olmanız son derece önemlidir. Büyümeyi sağlayacak stratejik bir kaldıraç olarak, iş seyahatlerini de planınızın bir parçası haline getirmeniz büyük önem taşır.  

Egencia olarak, kurumsal misafirleriniz için şimdi ve krizden sonra oluşabilecek riskleri en aza indirmenizi yanı sıra iş seyahati programınızı optimize etmenize ve seyahat harcamalarınızı kontrol altına almanıza yardımcı olmak için buradayız.

Travel Management Coronavirus
Savings Checklist

İş seyahati kazançları için temel kontrol listeniz

İş seyahati kazançları kontrol listemiz ile seyahat masraflarını nasıl kontrol altına alacağınızı, ekonomik açıdan nasıl kazançlı çıkacağınızı ve bütçenizi nasıl esneteceğinizi öğrenin. COVID-19 sonrasında işleri tekrar yoluna koymak için kurumsal seyahat bütçenizi yönetin ve otel odalarından uçak bileti ücretlerine ve uygulanan politika ve mevzuatlara kadar her konudaki pazar verisine erişim sağlayın.

Kazançlar kontrol listesini görüntüleyin

Şimdi harekete geçin: Misafirleriniz için özen yükümlülüğünü hayata geçirin

Kendinize şunu sorun:

  • Şu anda tüm misafirlerinizin yerini anında bulabilir misiniz?
  • Koronavirüs ile ilgili acil güncellemeleri yolda olan misafirlerle kolayca paylaşabilir misiniz?
  • Seyahat politikanızı, misafirlerin yüksek riskli bir koronavirüs destinasyonuna iş seyahati rezervasyonu yapmalarını önleyecek şekilde anında güncelleyebilir misiniz?

Bu sorulardan birine cevabınız hayırsa iş seyahati güvenliği kontrol listemiz misafirlerinize şu anda daha iyi destek sunmanın yollarını keşfetmenize yardımcı olacaktır.

Act now: Implement duty of care for your travellers
Encourage business recovery with business travel savings

İş seyahati kazançları sayesinde işlerinizi toparlamaya yardımcı olun

Bir iş seyahati programı aracılığıyla kurumsal seyahat kazançları elde etmenin neden bu kadar önemli olduğunu seyahat sektöründeki bir çok uzmanla görüştük. İş seyahatinin bu kişiler için ne anlama geldiği ve seyahat programlarında kazanç ve büyüme konusuna ne kadar önem verdikleri hakkındaki düşüncelerini öğrenin.

NTT Singapore, Egencia tarafından sunulan misafir takibi olanağı sayesinde endişelerinden kurtuluyor

“Mevzuatlara uygunluk ve kazanç sağlamanın da ötesinde, platformumuz NTTS’ye acil durumlarda kritik bilgiler de sunuyor.  Geçmişte çalışanlarımızı takip edememenin acısını çok çektik.” — NTT Singapore.

Easy to use for travel managers and travellers on the move

Seyahat yöneticileri ve hareket halindeki misafirler tarafından kolayca kullanılabilir

Koronavirüs salgını sırasında size ve misafirlerinize destek sunmak kritik önem taşıyor. Misafirler, uygulamamızın ve online platformumuzun kolay kullanım özelliklerine sahip olduğunu düşünüyor ve bu nedenle en güncel seyahat bilgilerini edinmek, seyahatleri için yeniden rezervasyon yapmak veya seyahatlerini iptal etmek istediklerinde bize ulaşıyor.

Sadece bizim sözümüzle yetinmeyin; uygulamamız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Seyahat yönetimi programınızı kolayca ayarlayın

Koronavirüs salgını nedeniyle etrafta onca belirsizlik varken, istikrarın korunması için hazırlıklı olmak hayati önem taşımaktadır. Egencia olarak, seyahat programınızın ne kadar süredir uygulandığını da hesaba katarak, bir hafta gibi kısa bir sürede yeniden sorunsuz şekilde çalışmanızı sağlayabiliriz.  Global uygulama ekibimiz, uzman hesap yöneticilerimiz ve dünyanın dört bir yanındaki 3.000 seyahat danışmanından oluşan güçlü kadromuz, seyahat programınızı oluşturmanıza ve nerede olurlarsa olsunlar tüm misafirlerinizi desteklemeye başlamanıza yardımcı olmak için hazır bekliyor.

Müşterilerimizin görüşlerini dinleyin.

Set up your travel management programme quickly

İş seyahati çözümümüzün size hemen nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.