Skip to main content

Koronavirüs Sonrası Seyahatler İçin Kurumsal Seyahat Yöneticilerinin Bilmesi Gerekenler

Business travel and COVID-19: Tips for corporate travel managers
Business travel and COVID-19: Tips for corporate travel managers

İş seyahati ve COVID-19:
Kurumsal seyahat yöneticileri için ipuçları

İş seyahatleri değişiyor. COVID-19'un etkileri önümüzdeki yıllarda seyahat alışkanlıklarımızı da etkileyebilir.

Seyahat risk yönetiminin önemi hiç olmadığı kadar aşikar. Egencia, kurumsal seyahat politikası güncellemelerinden uçuş iptallerine ve iş seyahati takibine kadar tüm zorluklarda müşterilerine yardımcı oluyor.

Kurumsal seyahat programınız için bir sonraki aşamanın ne olacağını düşünüyorsanız buradan başlayabilirsiniz.

How you can prepare for changes in corporate travel

Kurumsal seyahatte yeni normal nasıl olacak ve buna nasıl hazırlanabilirsiniz?

Koronavirüs pandemisi ile her şey değişiyor. Seyahat sektörü olarak, hâlâ devam eden beklenmedik zorluklarla karşılaşmaya devam ediyor ve bu zorluklara nasıl tedbir ve güvenle yaklaşacağımızı hızla öğreniyoruz. Tedarikçilerimiz, kuruluşlarının yeni normalde iş seyahatlerini nasıl gerçekleştireceğini değiştiriyor. Birçok kurumsal seyahat yöneticisi, iş seyahatleri devam etmeye başladığında çalışanlarının en güvenli ve en korumalı şekilde seyahat edebilmesi için planlar yapıyor.

Meslektaşlarınızın seyahat programları ve çalışanlarını gelecekteki iş seyahatlerine hazırlamak için aldığı önlemlerden haberdar olun.

Seyahat programınızı yeniden oluşturmaya hazır mısınız? Başlamak için bu kullanışlı araç takımını kullanın.

Hedefleriniz ve önceliklerinizin değişmesi, iş seyahati programınızın da değişmesi gerektiği anlamına geliyor. Yeni normale uyum sağlamak için programınızı yeniden oluşturmanın vakti geldi. Özen yükümlülüğü ve seyahat uygunluğu politikalarınızı gözden geçirmeyi düşündünüz mü? Önceki seyahat kısıtlamalarını kaldırmanın zamanı geldi mi?  Şirketiniz başka bir şirket tarafından satın mı alındı?

Bir iş seyahati programınız yoksa bir tane hazırlamanın tam zamanı.

İş seyahati programınızı yeniden oluşturmak için araç takımını indirin.

 

Use this toolkit to get started
Does your corporate travel policy need an update?

İş seyahati programınızın da güncellenmeye ihtiyacı var!

İş seyahati programınızı güncellemeniz gerekeceğini unutmayın. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız endişelenmenize gerek yok, daima yanınızdayız. Yeni ortamın gerekliliklerine uygun bir politika oluşturmanıza yardımcı olacak bir seyahat politikası kılavuzu hazırladık.

Ücretsiz iş seyahati politikası kılavuzunuzu edinin.

COVID-19 sonrasında seyahat programı bütçenizi nasıl esnetebilirsiniz?

İş seyahati kazançları kontrol listemiz ile seyahat masraflarını nasıl kontrol altına alacağınızı, ekonomik açıdan nasıl kazançlı çıkacağınızı ve bütçenizi nasıl esneteceğinizi öğrenin. COVID-19 sonrasında işleri yoluna koymak için kurumsal seyahat harcamalarınızı yönetin ve işletmenizin ihtiyaç duyduğu kazancı sağladığınızdan emin olun.

İş seyahati kazançları kontrol listenizi indirin

Find out how you can stretch your travel budget
The spotlight is now on you – how can you show up stronger as a business travel manager?

Artık sahne sizin! Bir iş seyahati yöneticisi olarak nasıl daha güçlü görünebilirsiniz?

Günümüz iş seyahati ortamında birçok seyahat yöneticisi çok daha güçlü görünebilmek için baskı hissediyor. İş gündeminde çokça öne çıkan risk ve harcama yönetimi ile üst düzey yöneticiler yeni seyahat yöntemlerine önem gösteriyor. Artık önemli olan, seyahat yöneticilerinin başarılı ve güvenliği ön plana alan bir program oluşturmak için risk yönetimi ve kazançları nasıl dengelediği.

Yönetimde nasıl daha güçlü ve daha ön planla olabileceğinizi öğrenmek için bu kullanışlı ipuçlarını ve pazar verilerini okuyun

İşe koyulmaya hazır olduğunuzda faydalanabileceğiniz kullanışlı seyahat öncesi güvenlik kontrol listesi

Seyahatler tekrar başladığında bu kullanışlı seyahat öncesi güvenlik kontrol listesini kullanarak tüm soruları yanıtlayın ve uçuş, oto kiralama, trenle seyahat ve otellerden beklentilerin nasıl olacağı konusunda güven sağlayın.

Daha fazla bilgi için seyahat öncesi güvenlik kontrol listesini indirin

Use this pre-travel safety checklist before you take off
How do you know which travel management company is right for your business?

Hangi seyahat yönetim şirketinin kuruluşunuz için doğru olacağını nasıl öğrenebilirsiniz?

COVID-19 salgını dünya çapında neredeyse her kuruluş için yeni zorluklar yarattı. İşletmelerin tekrar yola koyulmak için hazırlanmasına yardımcı olacak bir numaralı tavsiyemizin ne olduğunu merak ediyor musunuz? Seyahat uzmanlarıyla görüşün.  Doğru seyahat yönetim şirketi seyahatlerinizi stratejik, misafir güvenliğine öncelik veren ve harcamalarınız ile sürdürülebilirlik hedeflerinizi destekleyen bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

Bu pandemi sürecinde size destek olacak doğru bir kurumsal seyahat yönetimi şirketinde olması gereken özellikleri öğrenmek için kontrol listesini indirin.

Verimli bir risk yönetimi programı başlatmaya hazır mısınız?

İletişime geçin