Skip to main content

Hızla değişen seyahat sektörüne yönelik modern kurumsal seyahat yönetimi

Riskleri yönetin. Misafirlerinizin sağlığını güvence altına alın. Geleceğe yönelik planlar yapın.
Egencia, kurumsal seyahat programınızı modernleştirmenize nasıl yardımcı olabilir?

Dünyanın iş seyahati platformu

  • 60'tan fazla ülkedeki her ölçekten şirket, kurumsal seyahat programlarını modern hale getirmede Egencia'ya güveniyor.
  • Kullanıcıların hoşuna gidecek basit ve tüketici odaklı iş seyahatleri ve beklenmedik anlara yönelik uzman desteği sunmak için Expedia Group'un gücünden faydalanın.
  • Küresel olarak tutarlı bir platform ve güçlü seyahat programı yönetimi sayesinde, seyahat programınızın yatırım getirisini en üst düzeye çıkarırken riskleri yönetmek üzere optimize edilmiş olduğundan emin olabilirsiniz.
Worlds Business Travel Platform
Relaunch Your Business Travel Program

Seyahatlere geri dönüş

İş seyahatleri tekrar başlarken kurumsal seyahat programınızı başarıya hazırlayın. Egencia olarak size yardım etmeye hazırız.

Black background promo blade

Seyahat programınızı güncellemeye hazır mısınız?

Riskleri kontrol etmek, misafirlerin sağlığını güvence altına almak ve seyahat harcamalarınızı takip etmek için kurumsal seyahat programınızı yeniden tasarlamaya hazırsanız bu araç kiti size yardımcı olabilir.

Egencia bağlantıda kalmanıza yardımcı olur

Geçtiğimiz yılda Egencia 14 milyon iş seyahatini destekledi. Seyahat yönetimi şirketiniz olarak bu sürecin her aşamasında yanınızdayız.

Seyahat risklerini yönetin

Seyahat riski yönetimi daha önce hiç olmadığı kadar önem kazandı. Riskleri kontrol ederken özen yükümlülüğünü nasıl sağlayacağınızı ve iş seyahatindeki misafirlerinizi nasıl güvende hissettireceğinizi öğrenin. 

managing-travel-risk
Travelers Safety Checklist

Misafirlerin sağlığını önceliğiniz haline getirin

Çalışanlarınızın rezervasyon yaptıkları andan eve dönene kadar kendilerini tam anlamıyla güvende hissetmelerini mi istiyorsunuz? Egencia seyahat uzmanları size yardımcı olmaya hazır.

Kazançlar ve Yatırım Getirisi

Seyahat sektörü değişiyor olsa bile işletmelerin maliyet ve yatırım getirisini temel alan stratejik kararlar alma ihtiyacı hâlâ devam etmektedir. Egencia, ekonominizi güçlendirmenize yardımcı olur.

Savins & ROI

Egencia, Expedia Group’un destek ve esnekliğini her büyüklükteki şirketlerden yaklaşık 2 milyon iş misafirine sunuyor. Neden onlardan biri olmayasınız ki?

light-grey-background-image

G2, seyahat yönetimi yazılımlarında Egencia'yı lider seçti

İş seyahati rezervasyonlarını ve yönetimini kolaylaştırmak için çok çalıştık. Uygunluğu artırmak, seyahat politikalarını kolayca yönetmek ve seyahat programlarını optimize etmek için misafirlere ve seyahat yöneticilerine ihtiyaç duydukları verileri sağlıyoruz.

Black background promo blade

İş seyahatlerini tekrar başlatmayı mı düşünüyorsunuz?

Egencia, kuruluşların kurumsal, bireysel ve resmi düzenlemelere göre seyahatlere genel hazırlık düzeyini değerlendirmek amacıyla izin verilebilir bir seyahat çerçevesi sunmak için Festive Road ile ortaklık yapmıştır.

Bir demo isteyin ve Egencia seyahat yönetimi çözümlerinin sizin için neler yapabileceğini görün.

Zaten bir müşteri misiniz? Egencia müşteri hizmetleriyle iletişim kurun.