Travel-Management-Center
Travel-Management-Center

Seyahat yönetimi merkezi

Daha mutlu misafirler. Daha kolay seyahat yönetimi. Kazançlar dâhil.
Seyahat programınızı başarılı hale getirmek için bu kaynaklara göz atın.

Travel Management Coronavirus

Koronavirüs: Misafir güvenliği ve iş sürekliliği

 • Yardım Merkezi'ni ziyaret ederek COVID-19 krizinde seyahat programınızı yönetmek için faydalanabileceğiniz en yeni duyuruları ve ipuçlarını öğrenin; pandeminin misafirler ve seyahat programı üzerindeki etkilerinden haberdar olun.
 • Pazar verilerini ve en iyi uygulamaları paylaşmak için Egencia Connect topluluğa katılın ve en güncel bilgiler için COVID-19 Merkezi'ni ziyaret edin.

Travel Management Academy

İster deneyimli bir seyahat yöneticisi ister pozisyonunuzda yeni olun, bu eğitim seyahat yönetimiyle ilgili bilgi edinmenize ve yeni beceriler elde etmenize yardımcı olacak. Bu dört dersten oluşan eğitimin amacı:  

 • Seyahat yöneticilerini, güncel iş seyahati ortamı hakkında eğitmektir. 
 • Seyahat yöneticilerini, işleri toparlama ve daha normal seyahat uygulamalarına dönme konusunda yapacakları stratejik görüşmelere hazırlamaktır. 
 • COVID-19'dan sonra normale dönen bir dünyada seyahat riski yönetimi ve özen yükümlülüğü konularıyla ilgili görüşleri paylaşmaktır. 
 • En iyi ödeme yöntemini ayarlama, seyahat programınızda sürdürülebilirlik elde etme, kazancı optimize etme ve yatırım getirisini artırma dâhil iş seyahati programının yönetimiyle ilgili en iyi uygulamaları anlamaktır.

Eğitim serüveninize hemen başlayın 

Travel Management Academy
Egencia-Connect-Community

Egencia Connect Community

Güçlü Egencia Connect Community, seyahat yöneticilerine başarmak için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayacak olan yardım elidir.

 • Hızla yanıtlar bularak, Egencia'ya veya meslektaşlarınıza sorular sorarak ya da online dosya yönetimini (bu yıl içinde Avustralya'da kullanıma sunulacak) kullanarak seyahat programı desteğine erişin
 • Ürün güncellemeleri, sektörden haberler ve etkinliklerin yanı sıra en iyi uygulamalar gibi ihtiyacınız olan her şey tek bir yerde
 • Egencia yol haritasıyla ilgili geri bildirimlerinizi paylaşarak, ürün denemelerine katılarak ve sizi ön plana çıkaracak fırsatları keşfederek seyahat programınızı güçlendirin. Meslektaşlarınızla iletişim kurma ve en iyi uygulamaları paylaşma fırsatınız da olacak.
 • Yaptığınız işlemler ve ettiğiniz yardımlar için puanlar ve ödüller kazanarak bunları hediye kartları ya da eğitim indirimi olarak kullanın
 • Egencia giriş bilgilerinizle topluluğa kolay erişim

Yeni topluluğa buradan göz atın. https://community.egencia.com

Seyahat Yönetimi Kaynakları

İş seyahati ortağınız olarak seyahat programınızın başarıya ulaşmasına yardımcı olmak istiyoruz. Bu doğrultuda, Egencia seyahat yöneticileri için bu kaynakları oluşturduk:

 • Seyahat programınızı inceleyerek ve online benimseme ve otel programı uygunluğunu iyileştirerek seyahat programı performansınızı artırmanıza yardımcı olacak kılavuzlar
 • Şirket içi farkındalık oluşturmanıza ve seyahat programınız için benimsemeyi ve uygunluğu iyileştirmenize yardımcı olacak e-posta ve iletişim araç kitleri
 • Ödül programları ve Egencia Advantage ortakları aracılığıyla kazançları artırmanıza yardımcı olacak öneriler
 • Egencia'dan gelen tüm mesajları aldığınızdan emin olmanızı sağlayacak kontrol listesi 
 • Travel Management Academy ile eğitim

Kaynakları inceleyin: https://community.egencia.com/s/manage-your-travel-program

Travel Management Resources

Egencia mobil uygulaması

Egencia uygulaması; iş seyahatindeki misafirler, seyahat düzenleyenler, onaylayanlar ve seyahat yöneticilerine ihtiyaç duydukları bilgileri sağlamanın yanı sıra iş seyahatleri için rezervasyon yapma, yönetim ve görüntüleme işlemlerinde verimlilikle esneklik sunar.

Seyahatinizle bağlantıda kalın ve sadece Egencia uygulamasında sunulan özel ayrıcalıklardan yararlanın.

Egencia Mobile App

Daha mutlu misafirler mi görmek istiyorsunuz?

Bizimle ilgili görüşlerinizi bildirin, fikirleriniz bizim için önemli. Kısa ve doğru yorumlarla bize ve diğer misafirlere Egencia ile olan deneyiminizi anlatın.

Happy Travelers

Sponsorlarımızdan

test ad 1

 

test ad 2

 

skyroam add long