Skip to main content
Travel-Management_Full-Hero1
Travel-Management_Hero_Mobile1

İşletmenize uygun uzman tavsiyeleri

İş seyahati danışmanlarımız zor soruları sizin yerinize yanıtlayabilir.

Travel Management Consulting

İş seyahati programınızın performans analizini yapma

Egencia, sağlam bir iş seyahati stratejisi geliştirmenize ve seyahat programınızla ilgili olarak en iyi kararları almanıza yardımcı olan iş seyahati danışmanlık hizmetleri sunuyor. Uzmanlarımız, veriye dayalı bilgiler sunarak ve önerilerde bulunarak seyahat programınızın verimliliğini ölçmenize, seyahat politikanızı oluşturmanıza veya güncellemenize, raporlamayı kişiselleştirmenize ve seyahat tedarikçilerinizin kaynak bulma ve teklif verme sürecini yönetmenize yardımcı olur. Ayrıca Egencia'nın seyahat yönetimi çözümünü bir hafta içinde uygulamaya koyabiliriz.

İş seyahati programınızın performansını net olarak görün.

Sektöre ait en iyi uygulamaları ve uzmanlığımızı kullanarak seyahat programı verilerinizi şirketinizin kendine özgü zorluklarını ele alan bir görünümde sunabiliriz. Böylece, kazanç elde edebileceğiniz noktaları bulmanız, uygunluk sağlamanız ve seyahat eden kişilerin memnuniyetini artırmanız kolaylaşır.

Black background promo blade

Teklif isteği planlamayı kolaylaştırın; ücretsiz şablonu kullanın

İşletmelerin teklif istekleriyle ilgili yaklaşımı değişti. Seyahat verileri ve raporlama, teklif isteği sürecini hiç olmadığı kadar kolay ve basit hâle getirdi. İş hedefleriniz için en önemli olan şeylere nasıl odaklanabileceğinizi öğrenin.

Finansal kazanç sağlama

Seyahat sektöründe uzman danışmanlarımızın bilgilerini tedarikçi ilişkilerinizi yönetmek için kullanın.

Kuruluşunuzun anlaşmalı fiyatlar ve otel özellikleri elde etmesi veya elde ettiklerini iyileştirmesi için ne yapması gerektiğini biliyoruz. Mevcut tedarikçilerinize yaptığınız seyahat harcamalarından mümkün olan en yüksek düzeyde fayda sağlamanıza, yeni tedarikçiler bulmanıza ve teklifleri yönetmenize yardımcı olabiliriz.

İş seyahatlerinizi optimize etme

Uzmanlarımız, verilerden edinilen bilgileri ve sektöre ilişkin en iyi uygulamaları kullanıp seyahat programınızın yatırım getirisini (ROI) en üst düzeye taşıyacak öneriler sunarak kazanç fırsatlarını açığa çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Ayrıca, seyahat politikanızı inceleyerek uygunluğu artırma, sızıntıyı azaltma veya her gün müşterilerimizin ulaşmasına yardımcı olduğumuz seyahat programlarına özgü çok sayıda diğer hedef gibi temel hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak çözümler sunuyoruz.

Travel Culture
Light-grey-mobility

Ücretsiz indirin: Seyahat programınızı yeniden şekillendirme

2020, dünyanın iş yapma şeklini değiştirdi. İş seyahati dünyasını da değiştirdi. Egencia ile ortak bir çalışma yürüten BTN Group, şirketlerin seyahat yönetimi kuruluşu tarafından yönetilen seyahat hakkında bugün ve gelecek için neler düşündüğünü aydınlatmak amacıyla seyahat yöneticileri ve üst düzey taraflarla bir anket yaptı.

İş seyahati trendleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için iş raporunu okuyun.

Egencia Travel Academy

Egencia Seyahat Akademisi, seyahat yöneticilerinin havayolu şirketi verim yönetimi, global dağıtım sistemi (GDS) ve diğer birçok konuda bilgi edinmesine yardımcı olan bilgilendirici videolar sunuyor. Karmaşık ve çok yönlü bir sektörün nasıl çalıştığını anlamak için gereken bilgileri sağlıyoruz.

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz?
İş seyahati uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin.