Skip to main content

Egencia destek ve müşteri hizmetleri ile nasıl irtibat kurulur?

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Size daha hızlı şekilde yardım sunabilmemiz için lütfen hesabınıza giriş yaparak şirketinize özel irtibat seçeneklerini bulun. Bizi doğrudan uygulamadan arayabilir veya buradan e-posta gönderebilirsiniz.

Egencia’ya ilk kez giriş yapıyorsanız giriş sayfasına gidin, kurumsal e-posta adresinizi girin ve “Kullanıcı adını ve/veya şifreyi unuttum” seçeneğini tıklayın. Şifrenizi sıfırlama bağlantısını içeren bir e-posta alacaksınız. Şirketiniz, Egencia erişimi için şifre kullanılmayan, çoklu oturum açma özelliğini kullanıyorsa, lütfen Egencia erişimi için kullanmanız gereken bağlantıyı Seyahat Yöneticinizden öğrenin.

Kullanıcı adınızı ve/veya şifreyi mi unuttunuz? Sorun değil; giriş sayfasına gidin, kurumsal e-posta adresinizi girin ve “Kullanıcı adınızı ve/veya şifreyi mi unuttunuz?” seçeneğini tıklayın. Şifrenizi sıfırlama bağlantısını içeren bir e-posta alacaksınız.

Daha hızlı hizmet için lütfen hesabınıza giriş yaparak şirketinize özel irtibat seçeneklerini bulun. Bizi uygulama içinden de doğrudan arayabilirsiniz.

Lütfen Egencia Kaynak Merkezimize bakın; masaüstü bilgisayarla veya mobil cihazla nasıl seyahat rezervasyonu yapabileceğinize dair bilgileri burada bulabilir ve Egencia’nın sunduğu hizmetlerden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Egencia’nın sizin için doğru çözüm olup olmadığını görüşmek üzere sizi uzmanlarımızdan birisine yönlendirelim. Formu doldurduğunuzda 1-2 iş günü içerisinde birisi size ulaşacaktır.

Basın ekibimizle irtibata geçmek için EgenciaPublicRelations@expedia.com adresine e-posta mesajı gönderin. En son basın bültenlerimizi görmek isterseniz lütfen basın kaynak merkezimizi ziyaret edin.

How can we help

Aradığınızı hâlâ bulamıyor musunuz?

Egencia’yı kullanan bir şirketin çalışanı olarak Egencia Destek ekibine ulaşmak istiyor ama giriş yapamıyorsanız buraya tıklayarak destek sayfasına ulaşabilirsiniz.