Skip to main content

Egencia Değerlendirmeleri – İşletme Puanları ve Misafir Yorumu

Egencia reviews
Egencia review

Egencia yorumları

Egencia'nın sunduğu birinci sınıf seyahat yönetimi teknolojisi hakkında 2 milyondan fazla iş seyahatindeki misafirin neler söylediğini keşfedin.

Travel Management Policy Compliance

İş seyahati sektöründe lider

Rezervasyon aracımız rakipsizdir ama bunun için yalnızca bizim sözlerimize güvenmeyin.  Egencia müşterileri şunlar sayesinde bunu bize açıkça gösteriyor:

  • %90 online benimsenme
  • %90 müşteri memnuniyeti

Egencia; müşterilerin kurumsal seyahat yönetimini basitleştirdi, seyahat seçeneklerini optimize etti, maliyet konusunda kazançlı çıkmalarını sağladı ve şirket hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oldu.

İster seyahat düzenleyicisi ister seyahat yöneticisi, üst düzey yönetici veya insan kaynakları çalışanı olun, iş seyahati rezervasyonu yaparken, gider raporu oluştururken veya seyahat politikanızı güncellerken işlerinizi Egencia ile kolaylaştırabilirsiniz.

Son derece kolay kendi kendine rezervasyon

"Egencia ile 2018 yılından bu yana çalışıyoruz. Platformdaki kendi kendine rezervasyon aracını kullanmak son derece kolay ve çok yardımcı oluyor, bu yüzden benim favorim."
- Elisabetta Gibertoni, Global Seyahat ve Etkinlik Yöneticisi, LivaNova

G2 misafir yorumları

G2, seyahat yönetimi yazılımlarında Egencia'yı lider seçti.

İş seyahatindeki misafirler için iş seyahati rezervasyonlarını ve rezervasyon sürecini basitleştirmek adına çok çalıştık. Seyahat yönetimi için seyahat yöneticilerine seyahat politikalarını yönetmek, seyahat giderlerini azaltmak ve seyahat programlarını optimize etmek için ihtiyaç duydukları seyahat çözümlerini sunuyoruz.

Müşterilerimizin Egencia hakkında söyledikleri

G2 Leader
IDC Egencia Graph

Egencia, IDC MarketScape raporunda lider seçildi

Kısa süre önce IDC MarketScape, Dünya çapında SaaS ve bulut tabanlı kurumsal seyahat rezervasyonu uygulamaları 2019 satıcı değerlendirmesi raporunu yayınladı. Rapor, kurumsal seyahat rezervasyonu uygulamalarında bizi lider olarak ilan etti ve seyahat yönetim şirketi seçilirken veya değiştirilirken dikkat edilmesi gerekenlere ışık tuttu.

Daha fazla bilgi

İş seyahati yönetimi parmak uçlarınızda

5 star icon

 

4,6 yıldız derecelendirmesi, müşterilerin bizi sevdiğini gösteriyor

İş seyahatleri daha akıllı ve kolay hâle geldi. Egencia uygulaması, tüm iş seyahati ihtiyaçlarınızı tek bir yerden kolayca karşılamanıza olanak tanır.

Otel ve kiralık oto rezervasyonundan gider yönetimi ve müşteri desteğine, iş seyahati için ihtiyacınız olan tüm bilgilere gerçek zamanlı olarak erişebilirsiniz. Bu, hareket hâlindekiler için harika bir hizmet.

Bir demo isteyin ve Amex GBT Egencia seyahat yönetimi çözümlerinin sizin için neler yapabileceğini görün.

Zaten müşterimiz misiniz? Amex GBT Egencia müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.