Skip to main content
Tristan Smith Headshot
Tristan Smith Headshot

Tristan Smith

KOBİ'lerden sorumlu Ticari Başkan Yardımcısı

Tristan, Egencia’nın KOBİ'lerden sorumlu Ticari Başkan Yardımcısıdır. Sorumlulukları arasında Egencia'nın tüm dünyadaki küçük ve orta ölçekli işletme hesaplarını ve satış yönetim ekiplerini yönetmek ve seyahat programlarının başarısını sağlamak bulunur.

Bu görevinden önce şirketin strateji ve Birleşme/Satın Alma ekibine liderlik ediyor ve Egencia Başkanına rapor veriyordu. Küresel Ulaşım kaynaklarından sorumlu Başkan Yardımcısı olarak da görev alan Tristan, bu rolünde tüm dünyadaki havayolu, tren yolu, otomobil, kara ve GDS (Global Dağıtım Sistemi) tedarikçileriyle olan ilişkileri yönetti. Tristan kariyerine Avustralya ve ABD'de havayolu sektörü için strateji ve satış alanında çalışarak başladı. Daha sonra Birleşik Krallık'taki Bain & Company'de strateji danışmanı olarak görev aldı.

Tristan'ın New South Wales Üniversitesi'nden Ticaret, Pazarlama ve Otel İşletmeciliği alanında lisans diploması ve Northwestern Üniversitesi, Kellogg İşletme Okulu'ndan Yönetim ve Strateji, Uluslararası İşletme alanında lisansüstü diploması var.

Eşi ve üç çocuğuyla Londra'da yaşıyor.

Egencia Liderlik ekibini görüntüle → 

Seyahat ve teknoloji heyecan duyduğunuz konular mı?

O zaman iş ilanlarımızı inceleyin ve hemen Egencia ekibine katılın.