Skip to main content
Travel-Management_Full-Hero1
Travel-Management_Hero_Mobile1

Sizin kadar eşsiz deneyimler

İşletmeniz başka hiçbir işletmeye benzemez.
Kurumsal toplantı ve etkinliklerinizin de böyle benzersiz olmasını sağlayalım.

Meetings And Events That Matter

Etki bırakan toplantılar ve etkinlikler

Seyahat yönetimi platformumuzdan alışkın olduğunuz kolaylık ve uzmanlık sayesinde unutulmaz kurumsal deneyimler sunun. İş toplantıları ve kurumsal etkinlik planlama uzmanlarımızdan biri sizinle birlikte çalışarak kuruluşunuzu tanıtacak en iyi ortamı hazırlamanıza yardımcı olabilir.

Birlikte seyahat eden 10 veya üzeri kişi, seyahat ve toplantı sektöründe bir grup olarak kabul edilir. Böyle durumlarda, seyahat eden kişileriniz için özel kurallar, iptal politikaları, hükümler ve koşullar geçerli olur. Gereksiz maliyetlerden ve cezalardan kaçınmak için tüm bunları takip etmeniz gereklidir.

Merak etmeyin, size yol göstermeye hazırız. Lojistik konusunda uzmanız. Etkinliğinize katılan kişi sayısının 10 veya 20.000 olması ya da etkinliğin tek bir yerde veya birden çok destinasyonda ve mekanda gerçekleşmesi fark etmez. Her şeyin sorunsuz ilerlemesini sağlarız. Siz de bu sayede etkinliğinize odaklanabilirsiniz.

Black background promo blade

Kurumsal seyahat programınızı uygulamak için 10 ipucu

Programınızın uygulanmasını basit ve sorunsuz hâle getirmek için en iyi uygulamalar.

Yeteneklerimiz

Image
Travel Support

Grup seyahati

Hava veya demir yolu ulaşımını tek bir hizmet ya da daha büyük bir etkinliğin parçası olarak düzenleyin ve ...
Image
Multinational Corporate

Toplantılar ve konaklama

Gruplara yönelik otel odaları düzenleyin, toplantı odaları ve etkinlik merkezleri için rezervasyon yapın.
Image
Global Card

Tam kapsamlı etkinlikler

Alakart etkinlik yönetimini seçin ve kurumsal etkinlik planlamacılarımızın size özel, uçtan uça bir deneyim...

Akıllı toplantı yönetimi

Harcamalarınızı tek bir yerde birleştirmeniz için sizi destekleriz. Bu kapsamda bütçenizin kontrol altında tutulması için sürekli iletişimde kalır, etkinlik planlama sürecini iyileştirebileceğiniz ve kazançlı çıkabileceğiniz yöntemler öneririz. Özel toplantı ve etkinlik çalışması yöneticilerimiz, tüm süreç boyunca şirketinize özgü ihtiyaçlara dayalı olarak sizi destekler.

Kontrolü tamamen elde tutmanız gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle, güvenebileceğiniz ve etkinliğinize değer katacak uzmanlarla çalışıyoruz. Özel ekiplerimiz her alanda uzmanlaşmıştır, her zaman size yol gösterecek ve destek sağlayacak deneyimli bir proje yöneticisiyle çalışırsınız. Ayrıca, sunduğumuz geniş otel portföyü sayesinde sizin adınıza mümkün olan en iyi fiyatlarla anlaşma yapmaktan gurur duyarız.

Başarılı bir etkinlik için en önemli unsur katılımcı deneyimidir. Katılımcı deneyimini en iyi hale getirecek öneriler hazırlarız. Etkinliğinizin boyutu ne olursa olsun size yardıma hazırız. Zor işleri bize bırakarak planlama, lojistik, seyahat ve diğer aşamalarda özel ekibimizden yararlanabilirsiniz.

Smart Meetings Management
Gateway Mobility

İş seyahati yönetimi için üyelere özel kılavuz

İster hızla büyüyen bir işletme ister köklü bir çok uluslu kuruluş olun, Egencia gibi bir seyahat yönetim şirketi ile ortaklık yaparak somut avantajlar elde edin.

Travel Management Expense

Daha kolay online etkinlik yönetimi

Online teklifimizden başlayarak modern teknolojinin yardımıyla mükemmel bir etkinlik gerçekleştirmenin ne kadar kolay olduğuna bakın. Online olarak farklı seçenekleri inceleyin ve maliyet dâhil her şeyden memnun olacak şekilde seçimlerinizi yapın.

Sürekli olarak mümkün olan en iyi etkinlikleri sunmaya çabalıyoruz. Katılımcı yönetim aracımız; bireysel seyahat programları, katılan herkesin güvenliğini sağlamak amacıyla QR kodu oluşturmaya yönelik bir küçük uygulama, anında bildirimler, bireysel ödemeler ve daha fazlasını sunar.

Ayrıca, toplantı oturumları sırasında etkileşimli özelliklere sahip bir uygulama bağlantısı ve etkinlik kapsamında sosyal medya bağlantısı sunuyoruz. Platformumuzun iş seyahati teknolojisini kişisel hizmetlerimizle birleştirerek etkinliğinizi mümkün olan en iyi hale getirmek konusunda tutkuluyuz.

Bir sonraki toplantı veya etkinliğinizi planlamak mı istiyorsunuz?
Hemen başlayın.