Skip to main content
Egencia Anaylicts Studio
Egencia Analytics Studio

Size eyleme dönüştürülebilir pazar verileri sağlayan seyahat raporları

Egencia Analytics Studio, tüm rezervasyon verilerinizi merkezileştirerek kurumsal seyahat programınızı kolayca iyileştirmek ve kazançları en üst düzeye çıkarmak için size isteğe bağlı erişim ve görünürlük sağlar.

Dinamik görseller, merkezi veriler

Program verileri, eyleme dönüştürülebilir veriler ve kazançlı çıkma fırsatlarının tümü parmaklarınızın ucunda.

Dark background image

Seyahat programınızı iyileştirmek için verileri kullanma

Veriler, günlük hayatlarımızın bir parçasıdır. Müşterilerimize en iyi online deneyimi ve seyahat yöneticilerine ihtiyaç duydukları kazanç pazar verilerini sunmak için 189 milyar satırdan fazla veriden yararlanırız. Seyahat programınızdaki verilerin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Seyahat programınız için tam görünürlük

Verilere kolay erişim, iş seyahati programınızın performansını anlamak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Tüm verileriniz için merkezi bir kaynak aracılığıyla seyahat harcamalarını izleyin, kazançları görüntüleyin ve program performansını en üst düzeye çıkarma fırsatlarını belirleyin. İşlemleriniz, politikaya uygunluğunuz ve hava yolculuğu, otel, tren ve oto kiralama için online uyumunuza genel bir bakış edinin.

  • Seyahat Özeti ve Yönetici Özeti çalışma alanları, size seyahat programınızın genel durumunu gösterir ve kurumsal seyahat politikasına uygunluğunuzu izleme olanağı sunar.
  • Kriz yönetimi ve müdahale raporları. Başarılı programlar, organizasyonunuzun sürekli değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayabilir. Bu, COVID-19 salgının küresel çapta şirketlere meydan okumasından önce doğruydu, bugün ise çok daha önemli. Egencia, özen yükümlülüğünüze yardımcı olmak ve işiniz üzerindeki finansal etkiyi azaltmak için raporlar sunar. COVID-19 seyahat raporlaması ve pazar verilerinin, risk yönetimi takibini sürdürmenize nasıl yardımcı olduğunu görün.
  • Verilerinize doğrudan API'miz ile erişin ve önemli noktaları yakalayın. Verileri sistemlerinize ve seyahat risk yönetimi ortaklarınıza bağlayabilmeniz için özet ve işlem düzeyi verilerine programlı erişim sağlayarak idareyi size veriyoruz.
Travel Summary
Maximize Savings

Kazançları En Üst Düzeye Çıkarın

  • Egencia Analytics Studio, verilerinizi anlamlı bir hâlde sunar. Kazançlarınızın nereden geldiğini hızlı ve kolay bir şekilde anlayın, program harcamalarınızı değerlendirin ve programınızı iyileştirmek için ayarlamalar yapın. Kaçırılan kazanç fırsatlarını keşfedin ve anlayın.
  • Havayolu ve Otel için Kazanç Bulucu ile yerleşik kazançları izleyin.

Analytics Studio'nun, Alexander Mann Solutions'ın karbon ayak izini anlamasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Veriye dayalı kararları güçlendiren pazar verileri

Egencia Analytics Studio, verilerinizi anlaşılması kolay görsel çalışma alanlarında kullanışlı bir şekilde bir araya getirir. Gelişmiş satın alım pencerelerine göre harcama, seyahat gider yönetimi, online uyum, ücret harcaması ile seyahat ve konaklama kazançları gibi kullanışlı ölçütleri ve kontrol panellerini görün.

  • Karbon Emisyonları çalışma alanı, seyahat programınızın genel karbon etkisini ve iyileştirme fırsatlarını değerlendirmenize olanak tanır.
  • Seyahat programınızın performansını sizinkine benzer olanlarla karşılaştırın ve otel ve hava yolculuğu anlaşmalarıyla politika performansını iyileştirmek ve kazançlı çıkmak için gerçekleştirebileceğiniz belirli eylemleri bulun.
  • Pazar Payı, seyahat harcamalarınızı bütünüyle görmenize yardımcı olacaktır. Kullandığınız havayolu şirketi, otel ve oto kiralama tedarikçileri arasındaki harcama dağılımınızı takip edin.
Benchmark Your Travel Program

Bir demo isteyin ve Egencia seyahat yönetimi çözümlerinin sizin için neler yapabileceğini görün.

Zaten müşterimiz misiniz? Egencia müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.